Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bende hasta uyadim🤒 sinüslerim dolmuş gibi başım catliyor boğazım ve burnum yanıyor 🤕 noluyor bize 😰
Bılmıyorum ama hepımız dökülüyoruz resmen karnımdakı bır yandan hıckırıyor bır yandan bulasık yıkamaya çalışıyorum kalbım yerınden çıkacak gıbı

Yanma oluyor kuşum eskisi kadar sık yapamamaktan diye düşünüyorum ben normaldede zaten bir tık zorlanıyoruz ama şuan hepten yanma hissi oluyor 😂 hele doğumdan lohusalıktan sonrasını hiç düşünemiyorum ben
Aklıma şey geldi kötü kedı serafettın kedı ıcın dıyordu ya vur çek 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bılmıyorum ama hepımız dökülüyoruz resmen karnımdakı bır yandan hıckırıyor bır yandan bulasık yıkamaya çalışıyorum kalbım yerınden çıkacak gıbı
Ahh canim yorma kendini uzan dinlen yapsın birileri😕 hastayım de uzat ayağını hep fedakarlık yapıyorsun 🤧

Bende sırt ağrısıyla uyandım bu sabah gerçekten hepimize birşeyler olmuş şimdi bir duş alacağım belki iyi gelir sanki tutulmuş gibi kürek kemiklerim ağrıyor

İyi misin canim neyin var 🥺
Ya cumartesi günü gelmiştim ben idrar enfeksiyonu çıktı antibiyotik de kullandım ama geçmedi yanıyor çok kötü dün akşam da doktorumu aradım yarın gel dedi işte şimdi geldim hastaneye ama çok kalabalık sıra hala gelmedi kasıklarım da çok ağrıyor duramıyorum hiç ya 😥 inşallah bi problem çıkmaz

Yanma oluyor kuşum eskisi kadar sık yapamamaktan diye düşünüyorum ben normaldede zaten bir tık zorlanıyoruz ama şuan hepten yanma hissi oluyor 😂 hele doğumdan lohusalıktan sonrasını hiç düşünemiyorum ben
Evet bu yanma ötesi bişey oldu benimkisi😂 zaten ilk emzirme dönemleri hormonların etkisiyle o yanmalar devam ediyor gerçekten bir iki sene sahalardan uzak kalacağız🤣

Kızlar göğüs kremi kullanmaya başladınız mı? Ben sürüp gümüş kapak kapatıyorum üstüne çamaşırıma geçmesin diye doğru mu yapıyorum acaba

Kızlar göğüs kremi kullanmaya başladınız mı? Ben sürüp gümüş kapak kapatıyorum üstüne çamaşırıma geçmesin diye doğru mu yapıyorum acaba
Sürekli yapmadım ama bende bir iki kere yaptım aynı şekilde. Evdeyken sütyen takamiyorum o yüzden yapamıyorum dışarı çıkarken aklıma gelirse🤓

Merhabalar arkadaşlar doğum yapan. Üç kişi vardı sanırım ne durumdalar acaba bize süreçlerinden bahsederler mi acaba gerçekten çok merak ediyorum bebişler nasıl evlerine döndüler mi

X