2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar yaaa heyecanlandım akşama idrarı tutup tekrar mı yapsam ya

Reactions: As6
Allahın cezası artımed çok sevindim gerçekten ben de 4aydır uğraştığım için biliyorum olmayınca en ufak bir kuruma lekesi bile çıkmıyor
Kızlar yaaa heyecanlandım akşama idrarı tutup tekrar mı yapsam ya
çok heyecanlı ama bence bekleyebilirsen yarını bekle bugun sonuç değişmeyecektir diye düşünüyorum ben şahsen günde birden fazla yapınca lafa çok karışıypr

As6 bak sabahtan beri anlamak için 4 tane yaptım belli belirrsiz var gölge gibi azıcık anlamadım bende.

Eklentiler

• 20020056-0F9B-4EE4-A74A-F1A238F83047.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 19
  • 2AFB0302-DDC0-4446-81E5-D588D6E0B74C.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 19
Canım ozaman sen adet bitimi yumurtladın
Hepsinde çıkıyorsa vardır mutlaka
Bende öyle düşünüyorum çünkü geçen ay yalancı pozitif görmüştüm reglim de 4 yada 5 gün geçilme olmuştu. Pozitif gördüğüm gün de regli olmuştum. Tarihler değişince sanırım yumurtlama şeysi de değişti pekte anlamam bu işlerden. bu ay reglim 8 inde başladı 11 inde bitti . 13 ünde ovu testi yaptım pik değildi. Belki de adetim biter bitmez yumurtlamam oldu yaptığım günde çatladı. Çünkü hiç pik göremedim.13-15 inde deneme yaptık.

Aynen cnm olmuş olabilir öyle
Hadi hayırlısı bakalım

Ahhh kuzum yine 4 ay iyi ben 5 senemi dolduruyorum bat günü. İnşallah eşime evlilik yıldönümüzde süpriz yapabilirim

Ayy çok haklısın bekliyim ben en iyisi yarını

İnşallah vardır regl belirtilerim var çünkü 3.cü çatlatma iğnem inşallah bu sefer tutmuştur
İğnenin 14. günü biz aynı gün yapmıştık dün test yaptım negatif çıktı Bugün tekrar yaptım İlk 10 dakika negatifti yarım saat sonra baktığımda çok hafif Silik bir çizgi vardı kuruma çizgisidir değil mi Aslında biliyorum ama yine de bir umut

Evet aynı gun iğne olmuştuk testinizi atarmısınız bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…