2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kizlar simdi size bi sey soylicem. Ben nisan ayinda dusuk yaptiktan sonra cok girmedim buralara, zaten doktor da 6 ay gebe kalma demisti hap vermisti, rahim toplasin kendini diye. Benim eski duzenimde periyodlarim sanirim pcos kaynakli 30-40 gun suruyodu ve genelde iste 35.gun regl oluyodum. Hapi kullanirken 21 gunde bir regl oluyodum. Agustosta hapi biraktim, eylulde hapsiz ilk reglimi oldum. Eylulde hapsiz ilk reglim gecikince acaba diye bi umut 32.gun test yaptim negatif cikti, 34.gun regl oldum zaten. Soz verdim kendime bakmicam kafamda kurmicam diye, zaten ovulasyon da takip etmiyorum. Sonra buraya geldim dun yazdiklarinizi okudum, bu sabah kalktim, bugun 36.gunum ve test yaptim. Ama once gebelik testini harcamaya kiyamayip innovita ovulasyon testini yaptim. Sonra cift cizgiyi gorunce prodoctor erken gebelik testi yaptim. Kimyasal falandir diye umitlenmek istemiyorum ama sok oldum 🥹🥹🥹 yanilmiyorumdur di mi ya ALLAHIM SEN YARDIM ET 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• 20241022_104916.jpg
    20241022_104916.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 8
Kizlar simdi size bi sey soylicem. Ben nisan ayinda dusuk yaptiktan sonra cok girmedim buralara, zaten doktor da 6 ay gebe kalma demisti hap vermisti, rahim toplasin kendini diye. Benim eski duzenimde periyodlarim sanirim pcos kaynakli 30-40 gun suruyodu ve genelde iste 35.gun regl oluyodum. Hapi kullanirken 21 gunde bir regl oluyodum. Agustosta hapi biraktim, eylulde hapsiz ilk reglimi oldum. Eylulde hapsiz ilk reglim gecikince acaba diye bi umut 32.gun test yaptim negatif cikti, 34.gun regl oldum zaten. Soz verdim kendime bakmicam kafamda kurmicam diye, zaten ovulasyon da takip etmiyorum. Sonra buraya geldim dun yazdiklarinizi okudum, bu sabah kalktim, bugun 36.gunum ve test yaptim. Ama once gebelik testini harcamaya kiyamayip innovita ovulasyon testini yaptim. Sonra cift cizgiyi gorunce prodoctor erken gebelik testi yaptim. Kimyasal falandir diye umitlenmek istemiyorum ama sok oldum 🥹🥹🥹 yanilmiyorumdur di mi ya ALLAHIM SEN YARDIM ET 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Bariz pozitif tebrikler

Tebrik ederimmm 🥰 ama tam anlamadım Regl oldunuz iki gün sonra mı test pozitif çıktı yani regl sandığınız şey aslında yerleşme kanaması mıymış?

Tebrik ederimmm 🥰 ama tam anlamadım Regl oldunuz iki gün sonra mı test pozitif çıktı yani regl sandığınız şey aslında yerleşme kanaması mıymış?
Yok eylulde periyodun 34.gunu regl olmustum. Bu ay da yine birkac gun icinde olurum diye bekliyodum, bugun periyodun 36.gunu, oylesine test yaptim boyle cift cizgi cikti. Bu ay henuz regl olmadim.

Ay biliyor musun bende bakınca aşırı aşırı bir gölge görüyorum ama dikkate almadım net çizgi olmadığı için. Bakalım gerçekse koyulaşır hergün yapacam zaten
Kızzz akşam bidaha yap cidden sanki hafif var gibi bilemedim heyecanlandım 😍😍
12 gün var tatlım. 2 tane bebişim daha var biri 2015 Li biri 2022 Li onları da böyle erken öğrenmiştim.
12 gün kala gebelik nasıl öğreniliyor kız😍 nasıl bi erkem yumurtlama bu döngün kaç gün

Eldorin Eldorin İlk bi an insan uzaklaşmak istiyor sonra kopamıyor geri gel bak güzel şeyler oluyor burda.

Bugun kimler çift çizgi?

Ahhh kuzum yine 4 ay iyi ben 5 senemi dolduruyorum bat günü. İnşallah eşime evlilik yıldönümüzde süpriz yapabilirim🥰🥹

Ayy çok haklısın bekliyim ben en iyisi yarını
Allah en kısa zamanda baya belirgin pozitifler görmeyi nasip etsin inşallah sağlıkla kucağına alırsın benim 4ay dediğime bakmayın 1.5senedir bir düşük bir kimyasal bir ameliyat derken çok tempolu geçti hayat yorgun hissediyorum kendimi allah hepimize sabır versin gerçekten çok zor bir süreçmiş hiç böyle olacağını düşünmezdim birlikte olanlar hemen hamile kalır sanardım 😂 ne safmışım😂

X