2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

İnşallah olmaz sıkıntı neden olsun 😊 doktora gittiniz mi siz veya ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz?
Biraz fazla ayakta durunca kasıklarım ağrımaya başlıyor ve 24 saat nasıl olacak bilemiyorum sağlık sektoru riskli malum o yüzden. Dr a en erken perşembe gidebilirim ya da önümüzdeki haftaici çünkü çalışmaya başladım izin de alamıyorum yeni döndüm işe diye 🥴 yarın yine kan veririm muhtemelen. Siz ne zaman gideceksiniz kan verdiniz mi tekrar

Yarın sabah da pozitif gibi çıkarsa akşam iş çıkışı kan veririm yoksa ctesi günü benim de doktor muayenem var bu ay kendiliğinden olmazsa klomens başlayacağız demişti doktorum o yüzden ctesi her halukarda gideceğim doktora en azından elimde beta hcg sonucu olur diye düşündüm

Evet fotoğrafa çekemedim çok ama bi gölge gibi belli oluyor yine de

Önceki yaptığım pozitif gibi olan artımedin erken gebelik testiydi şimdi yaptığım yine artımed ama erken değil ben bununla hiç böyle çizgi görmedim önceki aylarda doğruydu bence kaseti ama erken testini ilk defa denedim.

Sonuçta yarın sabah pozitif çıkarsa yine inşallah akşam kan testi vermiş olurum yine burada buluşuruz 🥹❤️🌸
Hayırlısı olsun cnm bnce hamilesin
Hangi günleri değerlendirmiştin
Bnde yumurtlama dönemindeyim 😀

Kızlar merhabalar
Bir buçuk senedir bekliyoruz bebişimizin bize gelmesini. Bu ay ikinci kez çatlatma iğnesi oldum bugün çatlatma iğnesinden sonra ki 20.gün negatif görmekten korktuğum için bekledim belkide kisttir dedim. Bugün dayanamadım ve test yaptım. 20.güne göre çizgi çok silik mi eşim biraz daha bekleme taraftarıEki Görüntüle 3493072
Catlatma iğnesinden sonra 14.gun kan ver diyor Dr ve 20. Gune bu kadar bariz cizgi ilacın etkisi olması mümkün değil bence hamilesiniz tebrik ederim🥰

Biraz fazla ayakta durunca kasıklarım ağrımaya başlıyor ve 24 saat nasıl olacak bilemiyorum sağlık sektoru riskli malum o yüzden. Dr a en erken perşembe gidebilirim ya da önümüzdeki haftaici çünkü çalışmaya başladım izin de alamıyorum yeni döndüm işe diye 🥴 yarın yine kan veririm muhtemelen. Siz ne zaman gideceksiniz kan verdiniz mi tekrar
Ben dün vermiştim 2. Tahlil yarın akşam yine aynı saatlerde yapıyoruz diye akşam yaptıracağım ilk yükselişe bakacağız inşallah olur .
Ben 4 kasımda gitmek istediğim doktora randevu bulabildim ama arada belki bu cuma sonuç beta değerine göre gidip danışmak istiyorum bir doktora. Böyle kendi kendine öğrenmek beklemek zormus gerçekten 😊
Kolaylıklar diliyorum benim de biraz sancım var ufaktan bugün bol bol da uyuttu . Daha dün öğrendim halbuki 😁

Ben dün vermiştim 2. Tahlil yarın akşam yine aynı saatlerde yapıyoruz diye akşam yaptıracağım ilk yükselişe bakacağız inşallah olur .
Ben 4 kasımda gitmek istediğim doktora randevu bulabildim ama arada belki bu cuma sonuç beta değerine göre gidip danışmak istiyorum bir doktora. Böyle kendi kendine öğrenmek beklemek zormus gerçekten 😊
Kolaylıklar diliyorum benim de biraz sancım var ufaktan bugün bol bol da uyuttu . Daha dün öğrendim halbuki 😁
İnşallah sağlıklı ilerler ikimiz de güzel haberlerle geliriz yarın da😊 ben Dr konusunda karar veremedim daha o yüzden ilk etapta aynı sizin gibi Bi gideyim musaitlik bulduğum Bi Dr a diyorum netlesirse biraz daha araştırıp bi Dr da bulunur herhalde. Bugün iş yerinde 6,5 aylık hamile biri vardı tanıştım konuştuk da bu kadar erken ağrı, sabah bulantısı, uykumun gelmesi, koku hassasiyeti psikolojik mi 6. Haftalarda falan başlıyormuş çünkü dedim. Herkesin gebeliği farklıdır kimseyi dinleme sen hissediyorsan vardır erken hissetmissindir bünyene bağlı dedi. Usg ye girmeden sevinemiyorum tam dedim korkuyorum moral vermeye çalıştı sagolsun. Rabbim evlat isteyen herkese sağlıkla kolaylıkla nasip etsin. Pozitifi görmek için beklerken daha az stres yapmışım galiba yani onu görünce stresin çoğu bitiyor sanıyor insan ama öyle değilmiş off😅

Benim bu ayki ovulasyon testlerim bu şekildeydi

Hayırlısı olsun cnm bnce hamilesin
Hangi günleri değerlendirmiştin
Bnde yumurtlama dönemindeyim 😀
Canım ben paylaşmıştım ovülasyon sonucumu ekledim bakabilirsin tam döngümün 15.günü ağrım oldu bi saat kadar sanırım yumurtlama ağrısıydı o günü değerlendirdim

• Beğen
Reactions: As6
Kızlar bata 5 gün kaldı. Regl belirtilerim başladı 😔 kasıklarım ve bacaklarım her an regl gelecekmiş gibi ağrıyor. Sizde durumlar nasıl

Canım ben paylaşmıştım ovülasyon sonucumu ekledim bakabilirsin tam döngümün 15.günü ağrım oldu bi saat kadar sanırım yumurtlama ağrısıydı o günü değerlendirdim
Benim sağ sol ikisi de sancıdı ne taraftan yumurtladım anlayamadım 😂😂

X