2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum.Kadin doğum uzmanına detaylı bir muayene olmak istiyorum.Rahim içi tüpler yumurtaliklar hepsine baktırmak istiyorum hormonlarıma da baktırmak istiyorum.Ne zaman gitmeliyim?Yani regl öncesi mi regl sirasi mi regl sonrası mı?En uygun zaman hangisi? Eldorin kittenlyy A As6 Lioo Candy7777 mutlutablo H hlvsr

Son düzenleme:
Canim adet olda yine birlikte takip edelim seninle başladik seninle bitirelim yolculugu

canım hormon tahlilleri genelde reglin 3.günü regliyken yapılıyo regl ol öyle git 3.gününde dr un yönlendirir zaten seni

Evet gerçekten bende buna çok inanirim. Herseyin zamanı var. Imkansız değil elbet olacak nasibimizde varsa.

acaba gebelik degilde filan ay anneleri diye degistirsemmi.

Kızlarr nasılsınız? Birkaç gündür aktif olamadığım kaçırdığım güzel haberler var mıı? Bugün test günü olanlar ne yaptı?

Kızlar burdayım transferden sonra kabızlıkla savaşıyorum moralim çok bozuk çok afedersiniz ıkınmak zorunda kaldığım için tutmayacak diye sürekli aglıyorum
Üzülme lütfen hormonlar nedeniyle oluyor bunlar ama stres de etkiliyor bol sıvı almaya çalış sebze meyve bol posalı şeyler tüket bir de sakıncası yoksa hafif yürüyüşler barsakları hareketlendirir iyi gelebilir Dr aksini soylemediyse tabi. Yine Dr sakıncası yok derse sabah aç karnına gün kurusu kayısı ılık su tüket evin içinde dolaş sonra kahvaltı hazırla o arada hareketlendiriyor. Ama Dr una sor yanlış birseye sebep olmak istemem onay verirse dene

En detaylı adetin 2. 3. Günü bakıyolar canım
Rahim filmine de adet bitimi bi kaç gün içinde bakılır, ağrı falan olmasın diye Rahim açık oluyormuş ozaman ben iki kere çektirdim Rahim filmini
Bide canım rahimde anomali tüplerde sorun olup olmadığına en detaylı infertilite polikinliği ilgileniyor
Rahmim doğuşdan kalp şeklinde benim histeroskopıyle iki kere infertilite bölümü ameliyat etti ilgilendi

Japonbaby nasıl gidiyor hamilelik gebe hanım
Tekrar ne zamN doktora gidecektin
Selam canım haftaya cuma gideceğim ama cmv pozitif cıktı diye adivite testi yaptılar ona biraz canımız sıkıldı eşimle. Eğer su an cmv virüsü varsa vücudumda cocuga zarar verebilirmiş onu bekliyoruz o da cumaya cıkcak sanırım

Reactions: As6
İlk kadın hastalıklarına gitmiştim o yönlendirdi canım infertiliteye beni

Canım kontrole gitmek istiyorsan adetin bitiminde git doktorun sana sorular soracaktır bir de detaylı ultrason muayenesi yapacaktır. Eğer daha ileri tetkik gerektiren bir şey görürse seni ona göre hormon testlerine vs yönlendirir.

Benim doktorum beni hep yumurtlama döneminde çağırır rutin kontrol için.

Canım netten baktım da şimdi vücudun bağışıklık kazanmış o virüse senin
Bağışıklığın kuvvetli ise bir sorun olmasın yazıyo
Sürekli hasta oluyormusun
Bebekdede sorun teşkil etmez diyo ama doktor daha iyi bilir tabi
Sen içini ferah tut guzel düşün iyi olsun cnm

Evet gerçekten bende buna çok inanirim. Herseyin zamanı var. Imkansız değil elbet olacak nasibimizde varsa.
Ben eğer düşük yapmasaydım kürtaj olmasaydım o adı geçen hastanelerdem birinde doğum yapacaktık mesela duyunca vardır bir hayır dedik gerçektende

İyi düşünmeye calısıyorum aşkım ama ıgm değeri pozitif diye adivite aldılar bakalım inşallah sorun cıkmaz. Sürekli hasta olmam da hafif atlatırım genelde

Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…