2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum.Kadin doğum uzmanına detaylı bir muayene olmak istiyorum.Rahim içi tüpler yumurtaliklar hepsine baktırmak istiyorum hormonlarıma da baktırmak istiyorum.Ne zaman gitmeliyim?Yani regl öncesi mi regl sirasi mi regl sonrası mı?En uygun zaman hangisi? @Eldorin kittenlyy kittenlyy A As6 Lioo Lioo @Candy7777 mutlutablo mutlutablo @hlvsr
Sıralama şöyleydi benim
Adetin 2 veya 3 gün gidiyorsun hormon testi bakılıyor
Ardından doktor sana progestron vermen için 21.gun gel diyor (yumurtlama bakmak adına) kan tahlillerin hepsine göre rahim filmi isteyebiliyor
Bunları yaptırırken eşiniz yakın zamanda üroloji ye gitmediyse sperm icin oda urolojiye gözüksün hepsini bir arada degerlendirmek istiyorlar çünkü
Ben her şeyi yaşadığım şehrin sehir hastanesinde yaptırdım özeller çok pahalı
Özellikle yasadiginiz yerde sehir hast.tup bebek kismi varsa daha ilgililer♥️

kızlar 12 yazan bugün yaptığım ovu
Yardır bacım tam pikko olmuş😂😂
Kızlar size bir şey danışmak istiyorum.Kadin doğum uzmanına detaylı bir muayene olmak istiyorum.Rahim içi tüpler yumurtaliklar hepsine baktırmak istiyorum hormonlarıma da baktırmak istiyorum.Ne zaman gitmeliyim?Yani regl öncesi mi regl sirasi mi regl sonrası mı?En uygun zaman hangisi? @Eldorin kittenlyy kittenlyy A As6 Lioo Lioo @Candy7777 mutlutablo mutlutablo @hlvsr
Canım benide doktor adetin 2.-3. Günü gel dedi öyleyken nasıl alttan muayne edeceksiniz hıcam dedim ooo biz alışkınız dedi. Sende ya öyle yap yada regl bitimi git o sana der
Canim adet olda yine birlikte takip edelim 😁 seninle başladik seninle bitirelim yolculugu 🤣
Bencede anca beraber kanca beraber 💪. Benim döngü şaşırdı bayada seni takipteyim sen benden önce yumurtlama falan olur çoktan 😍
canım hormon tahlilleri genelde reglin 3.günü regliyken yapılıyo regl ol öyle git 3.gününde dr un yönlendirir zaten seni 🥰🌸
Yeaap

Ay evet heoimize geçmiş olsun. Ben üzüldüm ama bir yandan da rahatladım niyeyse belirsizlikle baş etmek daha zor ya var mı acaba yok mu acaba diye...

Belki kendim gibi ağustosta doğururum 😂 doğum günü hedayesi olarak 🙈

Bakalım evdeki ovülasyon testleri bir bir buçuk hafta sonra beni bekler 😂
Hayırlısı olsun kuzum. Bebiş zamanını bekliyor. Her yeni döngü yeni umutlar 💞

Günaydın kızlar dünki sonucum böyleydi bugün tabi yine duramadım test yaptım ama dün erken gebelik testiydi bugün normal kaset testle yaptım bikaç fotoğraf var bi bakar mısınız nolur dün gece yarısı baş ağrısından uyandım beynim patlayacak sandım hormon mu stres mi bilmiyorum artık. 25i bat yani 5 gün var

Eki Görüntüle 3492536

Eki Görüntüle 3492538
Eki Görüntüle 3492539
Ben gördüm gölge şeklinde çizgiyi. Benim de dünden beri bu şekilde çıkıyor testlerim. Yarın erken gebelik testi deneyeceğim

Beybiler benimde yaklaşmış demi yumurtlama 😀
Bugun 12. Gün kasıklarımda ağrı vardı iki kez yaptım
Biri daha koyulmuş gibi gldi

Eklentiler

• 20241020_162723.jpg
    20241020_162723.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 48
Herkese selam ben gebeliğe hazırlık bölümünde konu açtım ama size de danışmak isterim. 4 gün önce antibiyotik kullanmam gerektiği için kan testi verdim 0.18 çıkınca kullanmaya başladım ve bugün beklenen adet günüm olmayınca yine de test yapıyım dedim böyle çıktı sizce pozitif mi? 🥺

Eklentiler

• IMG_8816.jpeg
    IMG_8816.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 43
Herkese selam ben gebeliğe hazırlık bölümünde konu açtım ama size de danışmak isterim. 4 gün önce antibiyotik kullanmam gerektiği için kan testi verdim 0.18 çıkınca kullanmaya başladım ve bugün beklenen adet günüm olmayınca yine de test yapıyım dedim böyle çıktı sizce pozitif mi? 🥺
Pozitif gibi canım
Hapı bırak kullanma
Bugünde geçince tekrar kan verirsin
Birsey olmaz Allahın izniyle

Silik çizgi görüyorum ben. Hangi marka test ve kaç dakikada çıktı ✨

Pozitif gibi canım
Hapı bırak kullanma
Bugünde geçince tekrar kan verirsin
Birsey olmaz Allahın izniyle

Silik çizgi görüyorum ben. Hangi marka test ve kaç dakikada çıktı ✨
Hanımlarr daha da koyulasmis nefesim kesildiii eşime caktirmamak üzere hareket ediyorum şuan ovulasyondan cikan testi yaptim 5 dakika tutuyorum 🫣

Herkese selam ben gebeliğe hazırlık bölümünde konu açtım ama size de danışmak isterim. 4 gün önce antibiyotik kullanmam gerektiği için kan testi verdim 0.18 çıkınca kullanmaya başladım ve bugün beklenen adet günüm olmayınca yine de test yapıyım dedim böyle çıktı sizce pozitif
Hanımlarr daha da koyulasmis nefesim kesildiii eşime caktirmamak üzere hareket ediyorum şuan ovulasyondan cikan testi yaptim 5 dakika tutuyorum 🫣
Kan verin bence ☺️ hayırlı olsun

Ben eğer düşük yapmasaydım kürtaj olmasaydım o adı geçen hastanelerdem birinde doğum yapacaktık mesela duyunca vardır bir hayır dedik gerçektende
Evet oyle olunca görüp kaybetmek daha zor emin ol. Rabbim ne eylerse güzel eyler. Bu gününümüze çok şükür. Sagligimiz yerinde

Kan verin bence ☺️ hayırlı olsun

Hayırlı olsun cnm
Kan verince bizede yaz 😀
Haber Veririm seve seve 🌸 2. Test cubuk olan suan 7. Dakikada veriyim dimi ay hiç beklemiyodum inşallah pozitiftir.🙏🏻 ben 2 saat saklayıp bir işim var onu halledip eşime önce haber veriyim de sonra teste gideceğim inşallah

Eklentiler

• IMG_8820.jpeg
    IMG_8820.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 35
Haber Veririm seve seve 🌸 2. Test cubuk olan suan 7. Dakikada veriyim dimi ay hiç beklemiyodum inşallah pozitiftir.🙏🏻 ben 2 saat saklayıp bir işim var onu halledip eşime önce haber veriyim de sonra teste gideceğim inşallah
İkiside pozitif cnm hayırlı olsun 💞

İkiside pozitif cnm hayırlı olsun 💞
🥹🥹🥹 yaaaa 💚 peki beni 4 gün önce yani 16 eylülde yanıltan 0.18 değerle antibiyotik içmeme ne demeli. Grip oldum kortizonlu burun spreyleri vs her şeyi aldım allahım bir şey olur mu acabaaa. Daha netleşmeden annelik kaygılarım nasıl ama 😅😅 kafam durdu şok oldum gerçekliğini kabul edemiyorum şuan. Ne gülüyorum ne ağlıyorum ama eşim şok olacak

• Komik
Reactions: As6
🥹🥹🥹 yaaaa 💚 peki beni 4 gün önce yani 16 eylülde yanıltan 0.18 değerle antibiyotik içmeme ne demeli. Grip oldum kortizonlu burun spreyleri vs her şeyi aldım allahım bir şey olur mu acabaaa. Daha netleşmeden annelik kaygılarım nasıl ama 😅😅 kafam durdu şok oldum gerçekliğini kabul edemiyorum şuan. Ne gülüyorum ne ağlıyorum ama eşim şok olacak
😂 adete yakın verince negatif çıkınca afalladın tabi
Eşine sürpriz yap bnce kanı ondan gizli ver
Gebeliğin daha başında olduğun için birsey olmaz bnce kötü düşünme cnm

X