2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Yeni döngü yeni umutlar
Ay eşim de ben de temmuz doğumluyuz temmuzda evlendik ben de hep çocuğum da temmuzda doğsun istedim inşallah kasım ayında olur
Benimde dogum tarihim haziran eşim temmuz belki bizimde öyle olur yengeç burcuyum bende eşimde
İncir kürü nedir. Havuç hergün mü yenicek

Çok teşekkür ederim ben de gölge gördüm daha çok erken zaten ama çok mutlu oldum yazmanıza inşallah vardır bebiş

Benim ilaç bitip regl basladıgı gibi soğan suyuna başlayacagım inş 10 gün soğan kürü
Arkasından incir yemece
Zaten folik asit omega magnezyum d vit alıyorm rutinde
Daha ne edem zımba gibi olurum heralde
Bu topik bana cok sempatik geldi kopamıyorum sizden kasımdada olmazsa gene böyle devam edelm (inş olurda anneler grubuna transfer oluruz yengeç burcu anneleri )

Kızlar benim test negatif çıkmıştı ama bir iki saat sonra baktım çizgi çıkmış acaba zamanı geçtiği için mi öyle

Kızlar benim test negatif çıkmıştı ama bir iki saat sonra baktım çizgi çıkmış acaba zamanı geçtiği için mi öyle
Canım sen iki gün sonra tekrarla regl olmazsan benimki saatlerce sürdü çizgi mizgi yok

Soğan kürü ne işe yarıyormuş ya ben anlamadım

Ben coenzim Q10 basliycam bı de hem kendime hem kocama

oğlumda yaptığım ovulasyon testlerim 14 de pik görmüştüm 19 da gene koyulaşmaya başlamıştı meğer hamileymişim oğlumada ovulasyon testiyle gebe kalmıştım

Eklentiler

• IMG_7721.png
    348 KB · Görüntüleme: 21
Benimde dogum tarihim haziran eşim temmuz belki bizimde öyle olur yengeç burcuyum bende eşimde

İncir kürü nedir. Havuç hergün mü yenicek
İncir kürü adet bitimi başlanır ama adet olmadan hazirlamak gerek
10-15 kuru incir küçük küçük dogranir
Yarım lt veya ufak biy kavanozun içine koyulur
Üstüne zeytinyağ eklenir
15 gün serin ve güneş görmeyen yerde saklanıp yumurtlama gününe kadar yenir

Havuçta yumurtlama gününe kadar yenir
Avokado da aynı şekilde
Sağlıklı büyüyüp gelissin ve çalışsın diye uzmanlar söyler

Hepsini yapıp iyice düzeni bozmsak bari

ne diyecegimi bilemiyorum. Kasim ayinida bu topic da olucaz kendini nasil iyi hissediyorsan öyle yap. Adetin yaklasinca gelirsin artık. Nolcak kiz haziranda olmazsa bizde temmuzda dogum yaparız. Hem biraz sicaklar geçsin
Olmamasında mutlaka ve mutlaka bizim göremediğimiz bir hayır vardır.Bir de Allah bir seyi geciktiriyorsa guzellestiriyordur.Ben her zaman buna inanırım canım.Yeni umutlara bismillah deriz biz de yeniden başlarız.Doktorumuza gider bi muayene oluruz her hangi sorun var mı diye.Dedigin gibi haziran olmadı temmuz olur o da olmadı ağustos olur.Yeter ki saglik olsun.

İncir kürünü bende deneyeceğim çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…