2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Geldimm @Candy7777 seni özel etiketledim. 😊
Sonuç 35.9 sanırım pozitif. 💕🌸🙂↔️
Teşekkür ederim bir çırpıda hemen bana destek olan güzel dileklerde bulunan canım kadınlar 💚
Ayağınıza taş değmesin yolunuz aydınlansın dualarınız bir bir kabul olsun 🙏🏻
Bir an önce bebek hayaliniz gerçek olsun.
Şimdi sıra galiba 2 gün sonra test vermeyi beklemekte.
Folik asitli multivitamine devam sadece değil mi? Bilen tecrübeliler acil önlemlerimi bana söylesin lütfen 😊
Hayırlı olsun canım tebrikler 😍😍 Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻❤️

Teşekkür ederim bir çırpıda hemen bana destek olan güzel dileklerde bulunan canım kadınlar 💚
Folik asitli multivitamine devam sadece değil mi? Bilen tecrübeliler acil önlemlerimi bana söylesin lütfen 😊
Hayırlı olsuuun gözünüz aydın canimm 🥰

Hayırlı olsun canım tebrikler 😍😍 Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻❤️

Kızlar şimdi kan verdim. Adetim 2 gün gecikti.Hep aynı hastanede yaptırıyorum. Sonuç hep 0 dı. İlk defa bugün 1.5 yazıyor. Ne demek sizce

Kızlar şimdi okudum da siz nerde test yaptırıyosunuz İstanbul mu Acıbadem mi? Çok pahalı dediğiniz fiyatlar ben mayıs ayında 200 tl vermiştim geçen ay 10 gün gecikti yine gittim kan verdim hala 200 tl idi

Kızlar ben arada girip okumaya calisicam.Bir süre topige ara vereceğim.Beni unutmayın.Dua edin bana.Ben de size edeceğim.İstemeden kalbini kırdığım biri varsa özür dilerim.Kendinize çok çok iyi bakın.Hepiniz çok tatlı kadınlarsinız🥲Yaklasik bir ay sonra görüşürüz inşallah.💞💞🌺🌸:cry:

Tebrik ederim darısı başımıza inşallah canım ☺️

Kızlar ben arada girip okumaya calisicam.Bir süre topige ara vereceğim.Beni unutmayın.Dua edin bana.Ben de size edeceğim.İstemeden kalbini kırdığım biri varsa özür dilerim.Kendinize çok çok iyi bakın.Hepiniz çok tatlı kadınlarsinız🥲Yaklasik bir ay sonra görüşürüz inşallah.💞💞🌺🌸:cry:
Kız çok arayı açma be böyle veda eder gibi bi garip oldm🥹. Yumurtlamadan snra gel hemen. Bde doktordan cıkıncada yaz

Kızlar ya ben gerçekten umutsuzluğa kapılıyorum pcos var yumurtladım mı yumurtlamadım mı anlamadım ovulasyon takibi yaptım sanırım pcosdan kaynaklı yumurtlama olmuyor mu neyse artık sıkıldım artık ya doktora gidiyorum adam akıllı bişey söyleyen de yok çevremde ilk aydan bir sürü kişi hamile kaldı artık kendimi kötü hissediyorum 😢

30 kacincı gun degerinizdi?
Benim sat 22 eylül
Bat 20 eylül
20 eylülde 35.9 çıktı
Ondan sordum acaba az mı diye
Benim sat 20 Eylül, 18 inde yani 2 gün önceydi aynı sizin güne denk geliyor ben de az mi diye Bi tedirgindim ama bugün 150 lere çıkmış biraz moral oldu ama tabi ultrasonda görebilecek miyiz sağlıklı mı dogru yere yerlesti mi vs onu merak ediyorum 🥹 sizin de yükselir bence korkmayın 😊

Kızlar ya ben gerçekten umutsuzluğa kapılıyorum pcos var yumurtladım mı yumurtlamadım mı anlamadım ovulasyon takibi yaptım sanırım pcosdan kaynaklı yumurtlama olmuyor mu neyse artık sıkıldım artık ya doktora gidiyorum adam akıllı bişey söyleyen de yok çevremde ilk aydan bir sürü kişi hamile kaldı artık kendimi kötü hissediyorum 😢
umutsuzluk yok kendisi ne zaman gelmek isterse o zaman geliyor🌸 yumurtlama takibini doktorla yapabilirsiniz sanırım. Çevreyle kendinizi kıyaslamayın hiç sizin hayatınızı siz yaşıyorsunuz kimse sizin yürüdüğünüz yolu bilemez.❤️ Size ilk denemede oldu diyenlerin de ne kadarının doğru olacağını bir değerlendirin bence 🥰 bazen böyle yalanlar söylenebiliyor. İnternette videolarda hep 1 seneye kadar denemenin normal olduğunu söylüyor uzman doktorlaryani o yüzden ilk seferde olması gerçekten büyük şans işi

Benim sat 20 Eylül, 18 inde yani 2 gün önceydi aynı sizin güne denk geliyor ben de az mi diye Bi tedirgindim ama bugün 150 lere çıkmış biraz moral oldu ama tabi ultrasonda görebilecek miyiz sağlıklı mı dogru yere yerlesti mi vs onu merak ediyorum 🥹 sizin de yükselir bence korkmayın 😊
Valla hayırlı olsun❤️❤️ ben de çok merak ettim aklıma bir soru düştü acaba ikiz olabilir mi diye 🥰

Kızlar bugün yaptığım teste de bakar mısınız? Gün ışığında gölge görüyorum ama kamerada yakalayamıyorum ya da bana öyle geliyor.Benzer testlerle konuyu meşgul edip duruyorum ama kafama çok takıldı yine uyku tutmadı 😔

Eklentiler

• IMG_20241020_230940.jpg
    IMG_20241020_230940.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20241020_235116.jpg
    IMG_20241020_235116.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 10
Valla hayırlı olsun❤️❤️ ben de çok merak ettim aklıma bir soru düştü acaba ikiz olabilir mi diye 🥰
Teşekkür ederim 🤲🥹 yaa hiç onu düşünmedim ihtimal de vermedim açıkçası ben sadece dış gebelik olup olmadığını öğrenmek istiyorum aklımdaki ilk soru o artik bu artış devam ederse🙈

X