2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

ne diyecegimi bilemiyorum. Kasim ayinida bu topic da olucaz kendini nasil iyi hissediyorsan öyle yap. Adetin yaklasinca gelirsin artık. Nolcak kiz haziranda olmazsa bizde temmuzda dogum yaparız. Hem biraz sicaklar geçsin

Günaydın kızlar

Testimi yaptım. Maalesef negatif. Yumurtlama tarihimi bildiğim için artık eminim hamile olmadığımdan. İki gün sonra gelir kırmızılar. Bu ay kısmet değilmiş demek ki...
Günaydın canım artık önümüzdeki maçlara bakacağız bir ay sonra çift çizgileri görmek nasip olur inşallah

Kızlar burdayım transferden sonra kabızlıkla savaşıyorum moralim çok bozuk çok afedersiniz ıkınmak zorunda kaldığım için tutmayacak diye sürekli aglıyorum
Kuzum pancar ye kabızlık bire bir çözüm. Bat ne zamn inşallah tutar

Ay evet heoimize geçmiş olsun. Ben üzüldüm ama bir yandan da rahatladım niyeyse belirsizlikle baş etmek daha zor ya var mı acaba yok mu acaba diye...

Belki kendim gibi ağustosta doğururum doğum günü hedayesi olarak

Bakalım evdeki ovülasyon testleri bir bir buçuk hafta sonra beni bekler

Yeni döngü yeni umutlar
Ay eşim de ben de temmuz doğumluyuz temmuzda evlendik ben de hep çocuğum da temmuzda doğsun istedim inşallah kasım ayında olur

Yeni döngü yeni umutlar
Ay eşim de ben de temmuz doğumluyuz temmuzda evlendik ben de hep çocuğum da temmuzda doğsun istedim inşallah kasım ayında olur
İnşallah canım ben 4 yıl önce ilk denemeye başladığımda da ekimdi yine hamile kalamamistim Ekim ayında. Sonra Kasım'da hamile kaldım. Belki bu da öyle olur

Ay maşallah maşallah çok sevindim inşallah kucagina alırsın güzel bebişini. Içimden erkek bebekmis gibi geldi. Eger unutmazsan cinsiyetini ogrendiginde banada hbr ver.
Çok teşekkür ederim canım inşallah sağlıkla yükseliş olup kese ve kalp atışını görelim ilk bebişimiz olacak Allah'ın izniyle cinsiyetin hiç önemi yok ama kız bebislerin yeride apayrı bende

testte varla yok arası bi gölge var sanki ama baş ağrısı deyince yazmak istedim bende gebeliği öğrenmeden bi kaç gün önce çok şiddetli baş ağrısı çektim gözümü açamıyodum o derece benim sinizütüm var diye ona yormuştum ama hamileymişim meğer inçAllah seninde öyledir

Kızlar regl da yumurtalarımızın sağlıklı olması içinde dikkat edelim. Ben günlük spora ve vitaminlere başlayacağım. Belki birkaç günde soğan suyu içerim. Omegaları ihmal etmeyelim

Hcg ye duyarlı değil ki ovu testi o nasıl oluyor

Akıntıdan sonra yumurtlama oluyor diyolar
Ama bn bi kere o akıntının olduğu günü test yapmıştım pik ti

Günaydın kızlar

Testimi yaptım. Maalesef negatif. Yumurtlama tarihimi bildiğim için artık eminim hamile olmadığımdan. İki gün sonra gelir kırmızılar. Bu ay kısmet değilmiş demek ki...

Benimkide negatif

hayırlısı olsun kızlar umarım en hayırlı zamanda gelir beklenen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…