2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Günaydın kızlar ❤️

Testimi yaptım. Maalesef negatif. Yumurtlama tarihimi bildiğim için artık eminim hamile olmadığımdan. 🤷 İki gün sonra gelir kırmızılar. Bu ay kısmet değilmiş demek ki...
Ayyy uzulme canim bu ay olmazsa Kasımda olur insallah

Uyumuyorum canm günaydın.Telefonu şarja taktım acilmasini bekliyordum.Benim de tertemiz NEGATİF.Catlamanin üzerinden 10-11 gün geçti.Pozitife dönmez kesinlikle.Olsa silik bir çizgi çıkardı mutlaka. Eldorin Eldorin ve Lioo Lioo hakkımızda hayırlısı olsun kızlar.Denemeye devam.Yeni topik açılırsa orada buluşuruz.Lakin test yapmaya yakın katılırım topige.Burada okuduğum olumlu olumsuz her şeyden çok etkileniyorum.Deneme döneminde direkt uzak kalmak istiyorum.Tabi bir de kadın doğum uzmanına görünmek istiyorum üreme sağlığım ne durumda diye.Malum yaş 36 hatta 37 ye çok az kaldı🥲

Eklentiler

• 20241020_075452.jpg
    20241020_075452.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 14
Bu arada belirtilere göre benim yüzde yüz hamile olmam gerekiyordu.Olabilecek bütün erken belirtiler vardı.Neymiş demek ki belirti aramıyormuşuz,çokta takılmıyormuşuz belirtilere.

Kızlar burdayım transferden sonra kabızlıkla savaşıyorum moralim çok bozuk çok afedersiniz ıkınmak zorunda kaldığım için tutmayacak diye sürekli aglıyorum
Korkma canım
Evin içinde bile olsa yürü hafif hafif karnını ovala cok iyi bilirim o ağrıyı
Yürüdüğün de vücut gevsiyor rahatlatir inşallah

Ne zaman yumurtlama oldun canım benim de 5 6 gibiydi benimki de olsa çıkardı testte heralde dimi
Cani 9u yumurtlama benim. Ben testle onayladım yumurtlamayı. Canım 5/6 gibiyde regl olman lazım zaten bugün yarın gebelik olsa da çıkar. Eğer testle takip etmediysen emin degilsen belki de çıkmaz regl olana kadar test yaapbilirsin

Günaydın kızlar ❤️

Testimi yaptım. Maalesef negatif. Yumurtlama tarihimi bildiğim için artık eminim hamile olmadığımdan. 🤷 İki gün sonra gelir kırmızılar. Bu ay kısmet değilmiş demek ki...
Regl gelene kadar dur hemen umutsuz olma. Hem olmasa bile bdahaki ay beraber takip ederiz🥰💖
Bu arada belirtilere göre benim yüzde yüz hamile olmam gerekiyordu.Olabilecek bütün erken belirtiler vardı.Neymiş demek ki belirti aramıyormuşuz,çokta takılmıyormuşuz belirtilere.
Geçen ayda benim öyleydi yok sarı akıntı yok bişe tüm belirtiler vardı regl olmuştum belirtiden anlaşılmıyo ya.
Yaşın çok geç degil bende 33 yaşındaym 40 da bile hamile kalınıyor ne zamandır deniyorsnhz

Regl gelene kadar dur hemen umutsuz olma. Hem olmasa bile bdahaki ay beraber takip ederiz🥰💖

Geçen ayda benim öyleydi yok sarı akıntı yok bişe tüm belirtiler vardı regl olmuştum belirtiden anlaşılmıyo ya.
Yaşın çok geç degil bende 33 yaşındaym 40 da bile hamile kalınıyor ne zamandır deniyorsnhz
Yok kız umutsuz değilim bu aydan umudu kestim regl olacağım çok belli hissediyordum da zaten bugün yapmış olmak için yaptım testi ❤️

Artık bacım ikinci round beraber koşuyoruz 😂

Merhaba. Öyle bişi mi vardı🤭 düşün ne kadar yabancı olduğumu. Hiç bilmiyorum araştırmadım sormadım bu tarz şeyler. Ogrenirsem yazarım hafta içi.

Kizlar merhaba ben yeni katildim araniza. 7 gun once yumurtlama oldu bugun erken gebelik testi yaptim beklenen adet tarihim 6 gun sonra su resme bakar misiniz yorumunuza cok ihtiyacim var.

Biraz belirti var bas agrisi goguste siskinlik ve sizlama. Daha cok erken aslinda biliyorum ama iste duramiyor insan
Eki Görüntüle 3492125 Eki Görüntüle 3492126

Günaydın kızlar dünki sonucum böyleydi bugün tabi yine duramadım test yaptım ama dün erken gebelik testiydi bugün normal kaset testle yaptım bikaç fotoğraf var bi bakar mısınız nolur dün gece yarısı baş ağrısından uyandım beynim patlayacak sandım hormon mu stres mi bilmiyorum artık. 25i bat yani 5 gün var

IMG_5217.jpeg

IMG_5238.jpeg

IMG_5229.jpeg

Günaydın kızlar dünki sonucum böyleydi bugün tabi yine duramadım test yaptım ama dün erken gebelik testiydi bugün normal kaset testle yaptım bikaç fotoğraf var bi bakar mısınız nolur dün gece yarısı baş ağrısından uyandım beynim patlayacak sandım hormon mu stres mi bilmiyorum artık. 25i bat yani 5 gün var

Eki Görüntüle 3492536

Eki Görüntüle 3492538
Eki Görüntüle 3492539
Ben göremedim canım :KK43: biraz daha bekle istersen şuan erken

Eki Görüntüle 3492536

Eki Görüntüle 3492538
Eki Görüntüle 3492539
Bende göremedim canım kaset testte zaten daha zor çıkar erken

X