2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Herkesin vücudu farklı kuzum. Bence yarına tam negatif olur sonra gelsin gerçek pozitiflerrr

Herkesin vücudu farklı kuzum. Bence yarına tam negatif olur sonra gelsin gerçek pozitiflerrr
Aynen kuzum en azından vücuttan atıldığını gördüm yarına dediğim gibi sıfırlanır sonrada çıkacaksa çıkacağını görürüm

Kızlar ne var belirti olarakk
Benim çok fazla şeffaf akıntım oldu son 4 5 gündür sonra sarıya döndü. Kasık ve bel ağrısı oluyor. Normalde yaşadığım adet ağrısını yaşamıyorum ama yime ona benzer bir şeyler var bakalım şimdi kasıklarımdan bacaklarıma iniyor ağrı mesela. Leğen kemiğim falan ağrıyor. Ama geçen ay da kendimi gebe hissediyordum bu 2. Ayım

Aynen kuzum en azından vücuttan atıldığını gördüm yarına dediğim gibi sıfırlanır sonrada çıkacaksa çıkacağını görürüm
Aynen. 16.güne kadar yolu var pozitifin.

Kızlar ya benim ilk gebeliğim erken doğum olduğu için inşallah tekrar hamile kalırsam tam 9 ay taşıyamacakmış gibi hissediyorum korkuyorum. Kendiniz veya çevrenizde duyduğunuz var mı erken doğum yapıp daha sonraki gebeliğinde 9 ay taşıyabilen

Kasıklarda ağrı, mide bulantısı, meme hassasiyeti, bel ağrısı, yorgunluk

Hepsi aynı zamanda adet belirtisi
Ay bende de var hepsi yaa belirtilerin aynı olması gercekten can sıkıcı umarım bebis vardır ondandır bu belirtiler
Peki kasık ağrınız tek yönlü mü? Yoksa böyle genel mi?
Benim göğsümde de genel ağrı değil de ucu çok çıkık ve aşırı hassas öyle mi sizde de???

Canım benim kaygilanmakta o kadar haklısın ki. Çok zor bir dönem gecirmissin sana kocaman sarılıyorum. Öyle bir deneyimden sonra yeniden denemek bile çok büyük bir cesaret seni tebrik ediyorum vazgecmediğin için

Ama unutma her gebelik ve her doğum birbirinden çok çok farklı. İlkinerken oldu diye bu da erken olacak diye bir kaide yok. İnşallah bu sefer sağlıkla zamanında gelir sen bedenine güven

Bende soldan başladı önce bolgeseldi sadece sol tarafta ovülasyondan sonra 4-5. Günde. Şimdi genele döndü ara ara kramp giriyor. Memelerde de dokununca ve bastırınca acıma oluyor.

Canım benim teşekkür ederim iyiki varsınız.
İnşallah dediğin gib olur doktorumda durumumu biliyor sıkı takip eder gerekirse serklaj atarız dedi ama yine de korkuyor insan başkalarınında tecrubesini merak ediyor umut olması açısından

İnsallah gebeliktirr
Ay keşke canım ya zaman yaklastikca hamilelik değil gibi geldi. Test yapmama bile gerek yokmus gibi geliyor. Ama yarın yine de yapicam bir test negatifse artık regl beklemece 3 gün kaldı zaten bata

Bende de sıfır meme hassasiyeti. Önceki gebeliğimde baya ağrıdığını hatırlıyorum bunda yok. Gerçeği yakında görürüz inşallah
Canım vücut gebeliğe alışınca belirtiler azalıyor genelde ilki daha yoğun olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…