2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ağrı ne şekilde oluyor? Benim de değince uçlarında sızlama var. Regl öncesinde bu şekilde olmazdı. Bi de enteresan bi şekilde göbek deliğimin çevresinde pıt pıt diye damar atıyor. 😳
Dokununca garip bir ağrı oluyor içten gelen bir ağrı yara olmuş gibi

Kız aklıma gldi
Sen emziriyon ya süt korur derler
Hamile kalmayı engeller derler
Bazıları gebe kalabiliyormuş ama ben öyle duydum
Işte kalan çok örnek var. Kalan kaliyor valla. Ben zaten kolay kolay hamile kalmam. Olursa olur olmazsa zamanla şeklinde başladık:)

Evet bu gün cumartesi ilk idrarla test yaptim negatif. ve bu gun bat galiba degilim emin oldum. Hayirlisiyla adetimde gecikmeden gelse

Kizlar merhaba ben yeni katildim araniza. 7 gun once yumurtlama oldu bugun erken gebelik testi yaptim beklenen adet tarihim 6 gun sonra su resme bakar misiniz yorumunuza cok ihtiyacim var.

Biraz belirti var bas agrisi goguste siskinlik ve sizlama. Daha cok erken aslinda biliyorum ama iste duramiyor insan
IMG_5161.jpeg
IMG_5165.jpeg

Işte kalan çok örnek var. Kalan kaliyor valla. Ben zaten kolay kolay hamile kalmam. Olursa olur olmazsa zamanla şeklinde başladık:)
Süt korur dedikleri çoğu kişi emzirirken adet olmuyor oyüzden gebe kalamıyor ama Lioo adet olmuş gayette gebe kalabilir A As6

Kizlar merhaba ben yeni katildim araniza. 7 gun once yumurtlama oldu bugun erken gebelik testi yaptim beklenen adet tarihim 6 gun sonra su resme bakar misiniz yorumunuza cok ihtiyacim var.

Biraz belirti var bas agrisi goguste siskinlik ve sizlama. Daha cok erken aslinda biliyorum ama iste duramiyor insan
Eki Görüntüle 3492125 Eki Görüntüle 3492126
Çooookkk ince bir çizgi var evet kaç dk çıktı?

Daha çıkmaz canım çok erken ama benim elimde çok test var yarından itibaren yapmaya başlıycam iğne olduğum için düşüşü yükselişi görürüm belki diye yoksa 24 ünde yapacaktım da vaz geçtim😅
Canısı yaptın mı

Günaydın kızlar ❤️

Son 1️⃣ gün artık teste.

Ben galiba hamile değilim ya. Biraz öyle hissediyorum. Negatif çıkacak gibi yarın. Regl olcam gibi.

Neyse bugün güzel haberler aldığımız bir gün olsun 🙏

Merhaba kızlar pazartesi aşılama yapacağım 1.aşılamam negatif sonuçlandı bunu mikroçip ile yapalım diyoruz eşimin spermi 39 milyon dün de gittik 19mm yumurta olduğunu öğrendim 3 yıl olacak evleneli

Kız aklıma gldi
Sen emziriyon ya süt korur derler
Hamile kalmayı engeller derler
Bazıları gebe kalabiliyormuş ama ben öyle duydum
Valla beni korumadı 🤣 geçen sene hamile kaldım istemeden 🙈 emziriyordum.

Merhaba Ekim BAT: 24.10.2024
SAT: 02.10.2024
kan testi yapmadım pazartesi düşünüyorum idrar testın de pozitif dünde yerleşme kanaması geldi kızımda hiç böyle bişey yaşamadım ve aşırı belim ağrıdı.

Canısı yaptın mı
Kuzum günaydın evet yaptım. Ama ben biraz daha belli bir çift çizgi beklerken 5. Dkda testin durumu bu. Bugün iğne günü hariç 7. Günüm 2. Çizginin bu kadar zor görünüyor olması normal mi ki çok çabuk atılmış çatlatma iğnesi vucuttan
IMG_3453.jpeg

Eklentiler

• IMG_3452.jpeg
    IMG_3452.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 1
X