2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ay keşke canım ya zaman yaklastikca hamilelik değil gibi geldi. Test yapmama bile gerek yokmus gibi geliyor. Ama yarın yine de yapicam bir test negatifse artık regl beklemece 3 gün kaldı zaten bata
Bende de sıfır meme hassasiyeti. Önceki gebeliğimde baya ağrıdığını hatırlıyorum bunda yok. Gerçeği yakında görürüz inşallah 😊
Cok heyecanlıyım bana da değilmişim gibi geliyor 😂😂
Yarın direkt yazın lütfenn çok merak ediyorum 🩷

kittenlyy kittenlyy canım ne yaptın kaç gün oldu ilacı kullanmaya başlayalı? İlaçtan sonra ne zaman adet olunuyormuş?

Zeyna03 Zeyna03 canım nerelerdesin? Sen nasıl hissediyorsun? Benim umutsuzluk perileri geldi 🤦 bugün çocuklar evdedir senin haftasonu yoğunsundur 🤭

Canim sen test yaptın mı benimkide bu gun hala olmadım
Hayır yapmadım canın bugün test alıcam ama inşallah. Yarın sabah yapmayı düşünüyorum.muhtemelen 2 ya da 3 tane alıeım bozuk olma ihtimaline karşı kaset test 30 tlydi eczanede heralde ondan almam çünkü bi kere yaptığımda bozuk çıktı

kittenlyy kittenlyy canım ne yaptın kaç gün oldu ilacı kullanmaya başlayalı? İlaçtan sonra ne zaman adet olunuyormuş?

Zeyna03 Zeyna03 canım nerelerdesin? Sen nasıl hissediyorsun? Benim umutsuzluk perileri geldi 🤦 bugün çocuklar evdedir senin haftasonu yoğunsundur 🤭
Günaydın canım buradayım.Çocuklarla geç kahvaltı yaptık.Bugün biraz uyumuşum 9.30 a kadar.Şimdi okumaya başlamıştım topiği.Ben karışık duygular içindeyim.Geçen ay hamile olmadığımı net anlamıştım.Bu ay hiç kestiremiyorum.Ne kesin evet ne kesin hayir diyebiliyorum.Araftayım.Yarın belli olur az çok.Hayirlisi hakkımızda.

Günaydın canım buradayım.Çocuklarla geç kahvaltı yaptık.Bugün biraz uyumuşum 9.30 a kadar.Şimdi okumaya başlamıştım topiği.Ben karışık duygular içindeyim.Geçen ay hamile olmadığımı net anlamıştım.Bu ay hiç kestiremiyorum.Ne kesin evet ne kesin hayir diyebiliyorum.Araftayım.Yarın belli olur az çok.Hayirlisi hakkımızda.
Ay bu kestirememe de inşallah gebelik belirtisidir 🥰 valla saya saya bitirdik günleri yarın büyük gün hayırlısı olsun her şeyin ❤️

Bu arada ben dün gece rüyamda test yaptığımı gördüm. Gebe bir arkadaşım var neredeyse 30 haftalık falan. Onunla beraber yapıyoruz testi onunki pozitif çıkıyor haliyle 🤣 benimki negatif çıkıyor. Ben bu adete yakın rüyaların gerçekliğine inanıyorum o yüzden de biraz negatif olduğunu düşünüyorum 🤷

Ay bu kestirememe de inşallah gebelik belirtisidir 🥰 valla saya saya bitirdik günleri yarın büyük gün hayırlısı olsun her şeyin ❤️
İnşallah canım ya.Rüya da gördüm.Yarın test pozitif çıkarsa anlatirim belki.Genelde anlatmam rüyalarımı bakalım.İnanilmaz değişik bir ruh halim var şu an.Bütün duygular karmakarışık😢😯😪😀🥰🤪🤐

Sonucunuz pozitif gibi duruyor
Canim insallah oyledir ama 20dk sonra ikinci cizgi silindi daha cok erken oldugu icin boyle oluyodur insallah boyle bisey yasayan var mi acaba ? Bir de erken olmayan kaset gebelik testim var onu suan yapmamak icin cok zor duruyorum yaparsam negatif cikar diye düşünüyorum. Sizce yapmali mi

Canim insallah oyledir ama 20dk sonra ikinci cizgi silindi daha cok erken oldugu icin boyle oluyodur insallah boyle bisey yasayan var mi acaba ? Bir de erken olmayan kaset gebelik testim var onu suan yapmamak icin cok zor duruyorum yaparsam negatif cikar diye düşünüyorum. Sizce yapmali mi
İlk bebeğiniz mi olacak

Insllah olursa ilk olacak daha once bitane dusuk bitane kimyasal yasadim rahimde perde varmis meger sonra ameliyat oldum simdi olsun da tutunsun diye bekliyorum
Kayıpların için basın sağolsun kuzum ❤️ inşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın ❤️

Olur inşallah kaç yıllık evlisiniz
İnşallah 3 yillik evliyim canım

Kayıpların için basın sağolsun kuzum ❤️ inşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın ❤️
Çok teşekkür ederim canım Allah razi olsun ❤️ inşallah çok istiyorum artık psikolojim bozuluyor yumurtlamadan sonra adet olana kadar her ay acaba oldu mu diye düşünmekten valla kadın olmak çok zor 😄

Çok teşekkür ederim canım Allah razi olsun ❤️ inşallah çok istiyorum artık psikolojim bozuluyor yumurtlamadan sonra adet olana kadar her ay acaba oldu mu diye düşünmekten valla kadın olmak çok zor 😄
Bende 3 yıllık evliyim pazartesi aşılama olacak 1. Negatif sonuçlandı

Ah sorma hepimiz yumurtlamadan adete kadar biraz deliriyoruz 😂 kaç gün geçti yumurtlamanın üstünden?

X