2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kaset testlerin markası ne

Geçmiş olsun cano inşallah gebeliktendir

Yumurtlama üzerinden kaç gün geçti.Daha çok varmış BATA.Gün gün takip edebilirsin koyulasmayi testlerle

O jeli kullanacağını söylediğinde ben kullandım faydasını görmedim içinde kalmasın yinede kullan demiştim şuan senin bu vesileyle hamile kaldığını görünce çok sevindim umarım sağlıklı bir şekilde kucağını alırsın seni görünce tekrar kullanmaya karar verdim 3 tüpüm kalmisti kullanmamıştım sen nasıl kullandın bütün tüpleri kullandın mı bide sadece yumurtlama günlerinde mi kullandın anlatır mısın biraz

Maşallah valla eskiler yanlış biliyomuş demek
Kaynanam durmadan süt korur demişti bana
O aslında şöyle süt hormonu prolaktin emzirme döneminde yüksek ve bu hormonun yüksek olması gebeliği zorlaştırıyor ama kesinlikle gebelik olmaz diye birsey de yok

Reactions: As6
Amin çok teşekkür ederim sana da vesile olur bu sefer inşallah ben bi de geçen 2 ay catlatma ignesi ve femara kullandım onun da etkisi ertesi ay devam ediyor dediler onun da etkisi olmuş olabilir bilmiyorum. Benim cumartesi pik olmuştu o gece değerlendirmistik jelle. Ertesi gün hala pikti ama o gün ara olsun pazartesi degerlendiririz dedik. O gün ne test yapabildim ne değerlendirebildim. Salı tekrar test yaptım siliklesmis artık. Pazartesi çatlama olmuştur kaçırdım diye düşündüm ama nolur nolmaz dedim salıyı da değerlendirdik 2. Kez jelle. Başka da kullanmadım jeli. Bir de pikten önce perşembe cuma jel kullanmadan ilişki olmuştu onlar tamamen keyfi

Hafif silik çizgi var gibi bat ne zaman inşallah vardır canım
8 gün var. Dayanamayıp gece test yaptım sabah ilk idrarla denemek lazım. Ben daha önce artimed kaset testle yalancı pozitif gördüm ve çok daha belirgindi. Bu yaptığım laboquick kaset test. Bunda yalancı pozitif çıkıyor mu bilmiyorum

Denicem valla seni görünce tekrar bi umutlandım umarım ise yarar

Adet zamanı rahim kendini yenilediği için şeffaf akıntıyla karışık adet kanının olabileceğini duymuştum canım ama aynı zamanda pcos olan kişilerde adetken yumurtlama gören olanlarıda çok okudum.

Canım hatirladigim kadarıyla gynoseed idi jel. O aynı zamanda kayganlastirici olarak da kullanıl mıyor mu? Ben hep bir taşla iki kuş diye hatırlıyorum niyeyse
Ay evet bende gynoseedle kimyasal gebelik geçirdim. Hiç bi problemimiz yoktu ama 2 yıl hamile kalamadım letu ve gynoseed kullandığım ay kimyasal yaşadım. Kaygan bir jel bence bir taşla 2 değil 3 kuş bile olabilir 1. Spermi hızlı ulaştırma 2 kayganlaştırma 3. Bebiştoooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…