2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ay kızlar yaaa ben bir şey fark ettim.

Mide bulantılarım folik asitten bence sabahtan beri yoktu. Bugün unuttum almayı biraz geç aldım midem bulantım yeni başladı

Olsun artık iki gün kaldı öğrenmeye inşallah bugunki gibi çift çizgi dolsun buralar pazar günü

Kasıkta ağrı az az okadar canım

Benim oğlum var kızçeee istiyomm hayırlı sağlıklı evlat önce tabi

Aa benim oğlumda 20 kasım da 4 yaş olcak. 2020 kasım annelerinde berabermiysik?
O zamanlar buradan habersizdim kadınlar kulübün den haberim yoktu ama bu sefer beraber olalım inşallah

8 ekimde çatlama iğnesi yaptım pazar günü test yapsam erken olur değil mi
Canım iğneden sonra 2/3 gün içinde çatlıyor yumurta. 11inde çatlamış gibi düşünüp ona göre test yaparsan daha net bir sonuç alırsın gibi ama pazar günü de çıkabilir eğer ertesi gün catladiysa mesela

Eğer ben negatif görürsem metanetimi korurum diyorsan katıl bize pazar günü hep beraber test yapiyoruz

Sen daha önce test yapmış mıydın canım ilk testin mi bu?
Ya aslında 2-3 gün önce yaptım başka bi markanın testiydi tertemiz bir negatifti ama attım sonra bugün uygulamaya Bi baktım bat günü hadi yapayım dedim bu sefer başka marka deneyeyim dedim yaptım

Ya ben kan versem mi birkaç gün testle koyulasma mi takip etsem emin olamadım. Eşim tutturdu kan verelim diye ben kimyasal vs ihtimaline karşı evde biraz takip mi etsem dedim de

Benim de kasıklarımda sızlamalar var çatlatmadan sonraki 6. gün bugün ama memiklerde birşey yok hiç

Ahahah ben hep regl öncesi yapma taraftarıyım regle kadar umut edip sonra hayal kırıklığı yaşamak daha kötü yoksa da erkenden bileyim tarafındayım

Canım nasip kısmet bu işler bilemiyorsun işte yeseydin biraz belki sana iyi geleckti kimin duası kabul olur bilemezsin
Kızlar sizce var mı ilk 2 dk da çıktı sat 20 eylul prodoctor yanılır mi
Kız prodoctooor aslaaaa yanılmaz , ben resmen promosyonunu yaptım gruptaaa bildiğin var bir bebişş gözün aydın
Ya ben kan versem mi birkaç gün testle koyulasma mi takip etsem emin olamadım. Eşim tutturdu kan verelim diye ben kimyasal vs ihtimaline karşı evde biraz takip mi etsem dedim de
Kaç gün var adetine bence bir iki gün evde takip et sonra kan ver katılıyorum sana ama eşini de anlıyorum bir andan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…