💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

D dnzzzzzz canım bugün transferin vardı dimi,nasilsin nasıl geçti merak ettim,hayırla sonuçlansın inşallah pozitif haberlerini almayı nasip etsin🤲🤲🤲
Merhaba canım, güzel geçti 2 saat hiç kalkmadan yattım, ilaçlara ve günlük işlerimi yapmaya devam ediyorum. Sadece eğilmiyorum, yukarı uzanmıyorum. Bol su kayısı ceviz badem fındık yiyorum inşallah güzel sonuçlar alırız.

5. Gün dondurulmuş çift embriyo pazartesi günü 6. Gün olacak erken gebelik testti yapsam çıkar mı?

Merhaba canım, güzel geçti 2 saat hiç kalkmadan yattım, ilaçlara ve günlük işlerimi yapmaya devam ediyorum. Sadece eğilmiyorum, yukarı uzanmıyorum. Bol su kayısı ceviz badem fındık yiyorum inşallah güzel sonuçlar alırız.
Çok sevindim canım,inşallah Allahın izniyle güzel sonuçlar alacaksın,emeğimizin sonu evlatlarımıza kavuşmak olsun 🤲🌼

5. Gün dondurulmuş çift embriyo pazartesi günü 6. Gün olacak erken gebelik testti yapsam çıkar mı?
Canım 5.gün embriyosu 5 gün sonra testte hafif silik çıkabiliyormuş ama herkeste olmayabiliyormuş bünyeye göre,testte birşey göremezsen strese girebilirsin erken yapmayı önermiyorlar ama yine de sen bilirsin

Arkadaşlar merhaba,umarım herkes güzel sonuçlar alır bışey soracağım 9 ekımde 5.gün dondurulmuş embrıyo transferi oldu 2 embrıyo konuldu, 5 gün sonra kaset test yaptım negatif bir de bugun yaptım yıne negatif, dün gündüzde yerleşme kanaması gibi biley geldi çok hafıf pembe renginde bugünde aynı şekilde sadece silinirken geldi sizce yerleşme kanaması mıdır? 2 önceki transferindedir aynı bu sekılde kanama gelmişti transferım pozitifti ama 22 haftalıkken kayıp yaşamıştım. Sizce yerleş mıdır lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar merhaba,umarım herkes güzel sonuçlar alır bışey soracağım 9 ekımde 5.gün dondurulmuş embrıyo transferi oldu 2 embrıyo konuldu, 5 gün sonra kaset test yaptım negatif bir de bugun yaptım yıne negatif, dün gündüzde yerleşme kanaması gibi biley geldi çok hafıf pembe renginde bugünde aynı şekilde sadece silinirken geldi sizce yerleşme kanaması mıdır? 2 önceki transferindedir aynı bu sekılde kanama gelmişti transferım pozitifti ama 22 haftalıkken kayıp yaşamıştım. Sizce yerleş mıdır lütfen yardımcı olun.
Yerleşme kanaması olabilir stres yapmayın doktorunuza sorun

22 haftalık kaybınızın sebebi rahim ağzı yetmezliği miydi

Cnm benim hayırlısı olsun öncelikle bence bekle yapma cnnm sters olursun. Bazen geç tutunma oluyormus. Hiç kendinizi üzmeyin hatta kanı bekleyin derim. Eğer ki sabirsizim diyorsan en azından 10. Günü bekle beyan yüksek çıksın sinra bide azalıyor mu yükseliyor mu stersine girne

Cnm benim hayırlısı olsun öncelikle bence bekle yapma cnnm sters olursun. Bazen geç tutunma oluyormus. Hiç kendinizi üzmeyin hatta kanı bekleyin derim. Eğer ki sabirsizim diyorsan en azından 10. Günü bekle beyan yüksek çıksın sinra bide azalıyor mu yükseliyor mu stersine girne
Test günüm 10. Gün zaten ama heyecanlıyım 🥹

5 günde idrar testi çoğunlukla göstermiyor bildiğim kadarıyla erken oluyor,test günü daha doğru olur kan testinde yani,lekelenme de yerleşme kanaması olabilir büyük ihtimalle,bence çok acele etmeyin biraz daha bekleyin

Arkadaşlar transfer sonrası kulak tıkanması yaşayan var mı ? Hani basınç olduğunda kulak tıkanır ve yutkununca geçer ya öyle bişey oldu bugün bende ve sabahtan beri devam ediyor.yarin transeferin 7. Günü

Bugun doktorum gttim tahlil verdim arkadaşlar salı günü 11.8olan değerim 11.2olmus ama ilaçlarını bırakma dedi cumartesi tekrar tahlil istedi ama benim ümidim kalmadı ilaç bırakmadan adet olamam değil mi

X