2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım sen yumurtlama takibi yapmış mıydın? Yoksa takvime göre mi degerlendirdiniz?
Yok yapmadım bu ay ovulasyon o beni çok stres yaptırıyordu sadece 14. Gün yapmıştım döngünün silikti muhtemelen 13. Gün falan çatladı genelde oyle oluyor dongumde 27-28 gün pazar sabahı gene yapacagim sizinle beraber

Ya kızkar benim de bugün kasık ağrım var sanki leğen kemiklerim ağrıyor zor tutuyorum kendimi test almamak için bugün ya da yarın regl olmam gerekiyordu
Bende yarin olmam gerek. Bu gün yaptim negatif

Bilgi için teşekkürler Bende laboquick aldım gelmesini bekliyorum , çok araştıramadan almıştım sevindim şuan ilk defa takip edicem , reglden kaçıncı gün sonra başlamalıyım ?

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım Böyle bir grubun olması çok iyi gerçekten. Biz ilk defa bu ay denemeye başladık.

Sat: 27 Eylül
Bat: 25 Ekim

Yumurtlama: Apple saat ölçümlerine göre 10 Ekim ama benim yumurtlama ağrım 11 Ekim’de oldu. Bilmiyorum biri yumurtlama biri çatlama mı.

İlişki tarihleri: 6-8-9-11-12 Ekim

Sizce hangi gün erken hamilelik testini yapmalıyım? Aynı zamanda kan da aldıracağım genel olarak değerlerime bakılması için. Onu da kanda hamileliğin pozitif veya negatif çıkabileceği bir tarihe denk getirmek istiyorum ki bir taşla iki kuş olsun :)

Zamanlamalar konusunda hiç tecrübeli değilim yardımcı olursanız çok sevirim.

13 ekimden beri ovu testi yapıyorum bir türlü pik olmadı delireceğim. Acaba yumurtlama oldu da ben mi fark edemedim testte mi birşeyler var anlamıyorum. Eylül ayında 4 gün gecikme ile yalancı pozitif görmüştüm gördüğüm günde regli olmuştum. Bu yüzden erken mi yumurtladım acaba ? Bana yardımcı olur musunuz. Ne zaman yazsam cevap verilmiyor .

Bilgi için teşekkürler Bende laboquick aldım gelmesini bekliyorum , çok araştıramadan almıştım sevindim şuan ilk defa takip edicem , reglden kaçıncı gün sonra başlamalıyım ?
laboquick ovudada çok net pozitifi gosteriyo ben innovita da kullandım ama laboquick daha başaralı bence ben reglin 9 günü başladım dün yani birazdan ikinci testimi yapicam

Yaaa bariz ikinci çizgi var çok tebrik ederimm kan ver benceee

P papatyamm13 ay canıım hamileymişsin simdi görüyoruuuummm çokkk tebrik ederim sağlıcakla kucağına almak nasip olsun

P papatyamm13 canim çok sevindim inşallah saglikla gelir. Maşallah maşallah
Kızlar çok teşekkür ederim birazdan kan vermeye gideceğim paylaşırım çıkınca da. İnşallah bekleyen herkese Rabbim nasip eder bana şans getirdi bu grup böyle düşünüyorum hepinizi seviyorum inşallah sağlıkla ilerler dua edin olur mu ben de hepiniz için ediyorum

bu arada gebelik testinden önce ovuda pik gösteriyorsa gebelik ihtimali yüzde 90 ben ovuda yapmıştım baya koyu çıkmıştı pike yakındı HCG 15 iken

reglin kaçıncı günü başladınız yapmaya

laboquick ovudada çok net pozitifi gosteriyo ben innovita da kullandım ama laboquick daha başaralı bence ben reglin 9 günü başladım dün yani birazdan ikinci testimi yapicam
5 günüm daha var ozamana yetişir testler teşekkür ederim cevabınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…