2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Yedim kız yedim. Yemeseydim içimde kalırdı zaten

Yaa ne bileyim jel kullandık bu ay o vesile olduysa kimyasal olan da oluyormuş o korkutuyor ilk 3 ay zaten riskli gerçi ben şu an saçmalıyor olabilirim hala elim ayağım titriyor bugün bat günü benim 29. Gün ama benim birkaç gün gec de olabiliyor. Regl olacak gibi göğüs hassasiyetim var ve sabah bulantilari. Gece karnım çok ağrıdı eşimi uyandırmisim hatta hatırlamıyorum o soyledi

Ya ben kan versem mi birkaç gün testle koyulasma mi takip etsem emin olamadım. Eşim tutturdu kan verelim diye ben kimyasal vs ihtimaline karşı evde biraz takip mi etsem dedim de
Hayırlı olsun öncelikle. Kan ver beta artışını takip et, cuma, pazartesi ve çarşamba 3 kere kan verin daha sonra kafanızdan tahmini beta 3000 lere şu zamanda gelir dediğinizde doktora gidin keseyi görün inşallah. Tabi öncesinde kanama vs olursa hemen gidin.

Cok teşekkür ederim devletin acilinde böyle alırlar mı gün aşırı beta peki yoksa özele mi gitmem gerek

Hep aynı yerde vereyim diyorum da devlette devamını baktiramiyorsam direkt özele gideyim diye sordum

Bu gün özele gidin bence , pazartesi çarşamba sağlık ocağında verin. Acili beta için meşgul etmeyi doğru bulmuoyrum
Hak veriyorum evet . Saglik ocağı daha yakın bana da ailemin dibinde ben ilk 3 ay söylemeyi düşünmüyorum meraklı komşular malum onlara da görünmek istemiyorum o yüzden acile gitmek zorundayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…