2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ay ne güzelmiş pasta bayıldım ❤️

Ben dümdüz söyleyeceğim ya. Daha öncekinde doğumgününü beklemiştim. Beklenen adet tarihim doğum gününe denk geliyordu. Ama şimdi öyle bir şey yok. Bir de bu bekleme cefasini biz çekiyoruz sefasını niye onlar sürüyor diye düşünüyorum 😂
Bende hep dum duz soyluyordum simdi bir renk lazim. Ay yarin belli olursa iyi olur. Yarin bebegimin 2. Ölüm yili. Bizden onu aldı ama yeni bebek verdi falan diye duygulu biseyler yapabilirim kagita. Ama hiç o kadar romantik degilimdir. Hadi bakalım hayırlısı 🤗

Canim regl gelmeden umutsuzluğa kapilmamalisin. Yerlesme 6/10 gün arası sürüyor. HCG yerlesmeden sonra yükselmeye başlıyor. 10. Gün olduysa yerleşme regl gününden sonra ogrenebilirsin erken gebelik testiyle bile ❤️ o yüzden pazara kadar bekle bizimle beraber yap bir sonrakini bence 🥰
Teşekkür ederimm doğru diyorsun :KK200: ben de sizinle pazar yapayım o zaman testii

ay ben ilkinde bi pasta yaptırmıştım bak pastayı eklerim fotoğrafa sonra 3 tanede uçan balon almıştım sonra gece gidip onları yüksek bi yerden uçurmuştuk ama nasip olmadı ikincidede gizli yazılı mumlardan almıştım içinde baba oluyorsun yazıyordu güzel bi yemek hazırlayıp onu yakmıştım o da nasip olmadı bidaha kalırsam dümdüz dicem artık ben hamileyim ama doğurabilir miyim bilemiyorum henüz haberin olsun dicem 😂😂😂
ay pastaya bayıldımmm:KK36:

Ay çok güzel surpriz olmuş inşallah daha guzelleri yapmak ve kucagina almak nasip olsun.
Ay ben hep normal söyledim hiç surprise falan yapmadım. Ben kalirsam nasil soylesem acaba. 😅
amiiin canım benim hepimiziiin inşallah :)) hep şeyi görüyorum fotoğraf çekilirken habersiz bi şekilde testi gösteriyolrar çekiyorlar sonra fotoğrafta testi yada ultrasonu görüyor bey kişisi falan gibi bişeyler var :))

Bebemle eczaneye 5 tane test almaya gidiyormuyuzdur :KK70:
Şu testlere verdiğim paralari kumbaraya atsaydim şimdiye kadar zengin olurdum

Eklentiler

• Snapchat-1203347138.jpg
    Snapchat-1203347138.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 24
  • Snapchat-1101880097.jpg
    Snapchat-1101880097.jpg
    173,6 KB · Görüntüleme: 24
ay ben ilkinde bi pasta yaptırmıştım bak pastayı eklerim fotoğrafa sonra 3 tanede uçan balon almıştım sonra gece gidip onları yüksek bi yerden uçurmuştuk ama nasip olmadı ikincidede gizli yazılı mumlardan almıştım içinde baba oluyorsun yazıyordu güzel bi yemek hazırlayıp onu yakmıştım o da nasip olmadı bidaha kalırsam dümdüz dicem artık ben hamileyim ama doğurabilir miyim bilemiyorum henüz haberin olsun dicem 😂😂😂
Ayyy canım benim hem çok güzel hem çok hüzünlü. İnşallah bir dahakinde sağsalim kucağına alırsın 🥹

Bugün garip bir şey oldu kızşar anlatıyorum;
Bir tanıdığımız 6,5 aylık hamile dün hastaneye yatırılmış. Bende ziyarete gittim ben ikizlerimde hastanede yatarken ziyaretime çook gelmişti bir sürü yemek yapıp bende gitmezsem ayıp olur dedim gittim neyse. İşte odasına girdim sohbet ediyoruz falan oturuyorum o sırada hasta bakıcı yemek getirdi öğle yemeği. Kapıdan girer girmez bana baktı sende ye yemekten dedi. Bende teşekkür ederim istemiyorum dedim kadın ısrar ediyor lütfen diye bende ısrarla istemiyorum yemeceğim dedim tamam dedi gitti. Daha sonra tekrar geri geldi elinde yemek, bak seni tanımıyorum ama sana kanım çok ısındı senin bu yemeği yemen lazım birşeylere vesile olacak dedi ne kadın beni tanıyor ne ben onu. Ziyaretine gittiğim kadında belki işarettir yemen gerekiyordur azıcık ye ne olacak dedi. Bebek istediğimi biliyor çünkü. Bende az biraz yedim. Ama olay çok garipti yaa

amiiin canım benim hepimiziiin inşallah :)) hep şeyi görüyorum fotoğraf çekilirken habersiz bi şekilde testi gösteriyolrar çekiyorlar sonra fotoğrafta testi yada ultrasonu görüyor bey kişisi falan gibi bişeyler var :))
Evet oda güzel ama napim kv ye mi cektirdim fotoyu 🤣 yada sureli olarak da çeksek olur. Aaaa daha hamile olmadan haberini nasil vereceğimi dusunuyorum. 😂😂😂😂

Bende hep dum duz soyluyordum simdi bir renk lazim. Ay yarin belli olursa iyi olur. Yarin bebegimin 2. Ölüm yili. Bizden onu aldı ama yeni bebek verdi falan diye duygulu biseyler yapabilirim kagita. Ama hiç o kadar romantik degilimdir. Hadi bakalım hayırlısı 🤗
yaaa en hüzünlü gününde Rabbim gönlünü şenlendirsin inşallah canım benimm

Erken gebelik yapcam ben canım ya daha hassas oluyor. Yalancı pozitif aslında hamile değilsin demek değil çok üzülerek söylüyorum ki genellikle ya döllenme olmuş oluyor ya da vücuttaki hormon dengesinden kaynaklanıyor genellikle kimyasal gebelik. O yüzden aslında doktorlar regl gecikmeden test yapmayın diyorlar. Çünkü eğer test yapmazsan hamile olduğunu bile anlamadan biraz gecikmeli regl oluyorsun. Ama yapınca heveslenip hayal kırıklığı yaşıyorsun.

Ben şimdiye kadar hiç yalancı pozitif ile karşılaşmadım. Negatif ise net bir negatif çıkıyor bende regl gecikip şüphelendiğim zamanlarda oldu. Biraz aldığın tedaviler varsa daha önce düşük yaptıysan falan o zamanlar yalancı pozitif ihtimali var ❤️
Anladım canım.Zira ben de hiç yalancı pozitif görmedim.Kim bilir kaç tane ve kaç çeşit marka ile test yaptım.Kuruma çizgisi deniyor ya onu bile görmedim negatifse kesin negatifti pozitifse pozitif.O kadar çok yalancı pozitif konusu var ki çok sasiriyordum demek sebebi buymuş.O zaman ben de riske atmayıp erken gebelik testi alayim.Aydınlattın beni yine çok teşekkür ederim🥰😘

Anladım canım.Zira ben de hiç yalancı pozitif görmedim.Kim bilir kaç tane ve kaç çeşit marka ile test yaptım.Kuruma çizgisi deniyor ya onu bile görmedim negatifse kesin negatifti pozitifse pozitif.O kadar çok yalancı pozitif konusu var ki çok sasiriyordum demek sebebi buymuş.O zaman ben de riske atmayıp erken gebelik testi alayim.Aydınlattın beni yine çok teşekkür ederim🥰😘
Evet canim hassas bir konu ya testi suçlamak gebelik kaybı ile baş etmekten çok daha kolay 🥰 o yüzden test bozuk demek daha kolaylaştırıyor işler ❤️

Bunu kınamak adına söylemiyorum bu arada savunma mekanizmaları bizi korumak için. Eğer daha iyi hissettiriyorsa bazen testi suçlayabiliriz tabiki 🙈

X