2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

2gün önce benim de aynı böyleydi belki çatlama yakındır sizin de

Bat 27-28-29 ekim olanlar ne alemdesiniz? Herkes test yapıyor harıl harıl biz ne zaman başlayalım

3gündür yapıyorum bugün pik gösterdi, takvim uygulamasıyla aynı gün çıktı şaşırdım baya
Bende düne kadar denedim regldiden 5 gün sonra denedim 5li idi benimde dün bitti ama pik göremedim sonrada almadım stres oldum sanki takvimde bugün pik gösteriyor deliricem artık sanki bu ay olmalı

Anladım canım aynen öyle.Bu arada agustos ayında kimyasalı yakaladım ben de 2 tane test yaptım pozitif çıktı.Aynı gün regl oldum.Normalden yogun pihtili beklenenden 2-3 gün önce.Hatta regl iken de denedim pozitif çıktı.4 gün sonra negatife döndü.
Ya aslında 2-3 gün önce yaptım başka bi markanın testiydi tertemiz bir negatifti ama attım sonra bugün uygulamaya Bi baktım bat günü hadi yapayım dedim bu sefer başka marka deneyeyim dedim yaptım
Merhaba hayirli olsun canim insallah saglikla ilerler kucagina almak nasip olur.Negafif gördüğün testi yumurtlamanin kaçıncı günü yaptın.Pozitifi kaçıncı gün gördün?

Bende düne kadar denedim regldiden 5 gün sonra denedim 5li idi benimde dün bitti ama pik göremedim sonrada almadım stres oldum sanki takvimde bugün pik gösteriyor deliricem artık sanki bu ay olmalı
Regl bittikten sonraki 8.günüm bugün eğer takvim bugünü gösteriyorsa senin de, strest yapıp moral bozma sakın canım. Herkesin düzeni farklı olduğu gibi kendi düzenimiz bile diğer ayı tutmayabilir geç de çatlayabilir hiç belli olmazz

Benim yarın adetin3. Günü oluyor ben gidip femara alıcam kullandam ovülasyonla tkaip edicem

Artı med 5li şekilde aldım eczaneden

bakalım inşallah hayırlı sonuçlar alırız ne zaman test yapmayı düşünüyorsun

Kiz bana yardimci olanlar çok kp derim kv eşim de çok yardimci o yuzden ayrı eve geçmeden bi tane daha yapmak istiyoruz. Hem birlikte büyürler.
Kv lerle beraber mi oturuyorsun canim.Ben aynı binaya tahammül
Diger testlerinle birlikte hepsini atman mümkün mü?Böylece daha net yorumlanabilir.13 Ekim döngünün kaçıncı günüydü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…