2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

starkarya takrar yaptın mı testtt çok merak ediyorum ama bence %98 hamilesinnnnnnnnnn

kittenlyy kuzum çook geçmiş olsun önemli bir şey değildir inşallah. Eğer denemek istersen soğan kürünü tavsiye ederim. Ben o kürle 8buçuk cm kisti attım

Kız sen hamilesin ovulasyon bu yüzden pik çıkıyor demek
Benim de bir arkadaşım öyle olmuştu adetine çok az kala ovulasyon yaptı çift kırmızı çizgi çıktı hatta şaşırdık nasıl olur iki defa mı yumurtuyorsun diye gebelik testi yaptı ardından hemen pozitif çıktı

kittenlyy kuzum çook geçmiş olsun önemli bir şey değildir inşallah. Eğer denemek istersen soğan kürünü tavsiye ederim. Ben o kürle 8buçuk cm kisti attım
Canım çok sağol. Denemek istiyorum ben onu yarın bi doktor kontrolünden sonra netleşsinde iyi huyluysada kötüysede yapmak istiyorum. Bana anlatırmısın nasıl oldugunu

Canım çok sağol. Denemek istiyorum ben onu yarın bi doktor kontrolünden sonra netleşsinde iyi huyluysada kötüysede yapmak istiyorum. Bana anlatırmısın nasıl oldugunu
Kuzum normalde soğan kürü adet bitince yapılıyor ama ben adetle birlikte atılsın diye adetin ilk günü başladım. Sabah akşam bir bardak taze yaparak içtim. Bir tane soğanı 4e bölüp 1,5 su bardağı suyla 15 dakika kaynatıyorsun ılıyınca içiyorsun. Adet bittikten sonra kontrole gittiğimde tamamen kaybolmuştu hatta doktorum kocaman kist nasıl gitmiş dedi şaşırdı bende kürü yaptığımı söyledim iyi yapmışsın dedi.

Li li li a dostlar nasıl bekleyeceğim bennnn
Valla ben sürekli kendime şimdi yapsam pozitif de olsa negatif çıkacak bekle diyorum. Boşu boşuna hayal kırıklığına uğrucam halbuki pozitif belki onu düşün 20si tam 10 gün 10. Günde varsa zaten çıkıyor ya yumurtladigimız gün belli çünkü

Evet doğru söylüyorsun.Böyle olduğunu da biliyorum.Daha önce hiç bu kadar sabırsız davranmamıştım.20 sinde Çatlamanin ve son iliskinin üzerinden 10 gün geçmiş olacak.Varsa silikte olsa çıkar.Ikinci bebemde tam 10.gunde silik çizgi çıkmıştı hem de kaset testte.

Bir de bisey diycem eğer psikolojik değilse benim memintolarda elektriklenme sızlama başladı bugün akşam saatlerinde. tubaslk Japonbaby sizin ne zaman baslamisti elektrik çarpması

Ah bide bu ay hep belirti vardı sol kasığımda sancı akıntı mide bulantısı sık çişe gidip geliyodum
Ama sonu hüsran.Soğan suyuna başlıcam yarın bakalım ne olacak
Benimde ilk kez mide bulantım oldu bi tane fındık yedim aniden bir bulantı geldi iki dk da geçti ama çok kötüydü kasık ağrım var bilmiyorum nedir bu testim de çok silik çıktı emin olamıyorm

Reactions: As6
Kızlar ovulasyon yaptım cumartesi ve pazartesi ama neden sürekli çift çıkıyor anlamadım silikte değil biri birinden bilgisi olan yorum yapabilir mi bat 3 Kasım üstteki cumartesi altta ki bugün sıvı alımına vs dikkat ediyorum

Eklentiler

• IMG_3305.jpeg
    107,1 KB · Görüntüleme: 22
Canım bazen yumurta catlayana kadar üst üste doruk cikabiliyor devam et yapmaya silik görünce çatlama demek.

Ay bir günü daha bitirdik her gün biraz daha yaklaşıyorum teste heyecan dorukta yarın güzel haberler gelsin bekleyenlerden inşallah

Zeyna03 tut kız kendini az daha sabır

Ay bir günü daha bitirdik her gün biraz daha yaklaşıyorum teste heyecan dorukta yarın güzel haberler gelsin bekleyenlerden inşallah

Zeyna03 tut kız kendini az daha sabır
Memintolar sızlamaya basladi bugün benim aksamdan beri bir şeyler oluyor.Sen de var mı herhangi bir şey

Bilmiyorum canım bir bilgim yok.Benim test resimlerini atayım bir bak istersen.İki tane koyu olanı aynı gün yaptım.Biri sabah biri akşam.Ertesi günü de silikleşti.

Eklentiler

• 20241010_112426.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…