2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Benim gibi hamile olmamasına rağmen bu ay hamile kalirsam aaa yıl başında filanca haftalik oluyormusum aaa düğünde filanca aylik oluyormusum aaa haziranda doğum yapiyormusum diye sırf meraktan. Hamileligi etkinlestiren sonra yine eski haline getiren bir tek ben degilimdir demi.

Eklentiler

• Screenshot_20241015-020840_My Calendar.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 29
Eskiden ninelerimiz babanne ananelerimiz neyse
Zaten calışmakdan bişeyde yapamıyomuşlar bahçelerde tarlalarda
Yumurtlama günlerini de bilmiyomuşlardır
Nasıl denk gelipde hamile kalıyolarmış birde bir sürü
Düşük de yapıyomuşlar yine de hamile kalınan sayısı çok oluyomuş. Nasıl tutuyomuş o hengamede denk geliyomuş acaba

Bizim genetiğimizle oynadılar ya ben buna inanıyorum artık yediğimiz içtiğimiz her şey sıkıntılı

Her gun yapsalar tutar zaten illa soyletcen ha Mal iyi anacim

Her ay adet yaklaşırken hamile kalsam ne zaman doğacak
Suan kaç haftalık diye bakıyorum

14 Ekim pik

Evet geçti 8 gün geç oldum yarında hsg çektirecem bir çok kişi hsg çektirdikten sonraki 4 ay içinde hamile kaldığını söylüyor umarım bende de ise yarar
Anladım canım. Sat Bat soylersen guncellerim

Her günde yapmazlar cano
Hersey bizi bulmuş biz sıkıntılı nesil
Aslında doğru. Benim annannemin 9 tane kızı 2 tane oğlu var ve daha oncede 1 tane kızı vefat etmiş. Bogazinda ilaç mi kalmiş ne.
Babanneminde 8 oglu 2 kızı var onunda 1 kızı vefat etmiş. Bizde 6 kardesiz 1 tanede erken dogumla vefat etti.
Valla biz onca dogurmaya kalkarsak halimiz ne olur gerçekten bilemiyorum

Reactions: As6
Günaydin canolar

Şafak

Memintolar sızlamaya basladi bugün benim aksamdan beri bir şeyler oluyor.Sen de var mı herhangi bir şey
Bende de işte rahimde doluluk hissi sanki yarın regl olacakmış gibi. Sol tarafa giren hafif sızılar. O kadar. Ama benim zaten öyle çok bariz belirtim olmaz. Diğer hamileliklerimde de öyleydim. Ben 6. haftaya gelene kadar hiç hamile değilmişim gibi olur. 6. haftada başlar mide bulantıları yorgunluk uyku ihtiyacı falan
Çatlamaya kadar ilişkiye girmiş olmak lazım ki sprem ve yumurta karşılaşabilsin sperm vücutta 5 gune kadar yaşayabiliyor. O yüzden bir gün ara ile de ilişkiye girsen zaten yumurtlamaya yakın olduysa yumurta ile buluşmuş olur.

Ay ben ya. Uygulamayı cevirmiyorum ama sürekli yılbaşında şu kadar hamile olcam, anneler gününde bu kadar hamile olcam. Bilmem ne diye sürekli hafta sayiyorumm benim için ilk 10 hafta kritik. İnsalah orayı sağlıkla asarsak tabi

starkarya test yaptın mı kız bı daha?
L laylsari kan sonucu ne zaman çikacak?

Bende de bulantı,uyku hali hamilelik kesinlestikten sonra 6.haftada falan başlıyor.Erken belirtilerim göğüslerde asiri hassasiyet,süt iner gibi sizlama ve damarlanma aynı anda olursa, bir de regle bir hafta kala başlayan regl donemi bitene kadar olan keskin bel ağrılarım.Hadi hayirlisi.Bel ağrısı bu ara hep var bakalım ayırtedebilecek miyim.

Bir de bisey diycem eğer psikolojik değilse benim memintolarda elektriklenme sızlama başladı bugün akşam saatlerinde. tubaslk @Japonbaby sizin ne zaman baslamisti elektrik çarpması
Canım günaydın elektriklenme başladığında test yaptım daha 8 gün vardı, diğer arkadaşın regline 3/4 gün vardı

Hadi bakalım

Evet dedigin gibi ilk 10 hafta kritik benimde iki düşüğüm 6 ve 8 haftalik. O duyguyu çok özledim. Zamanında çok istedigimdenmidir bilmem ama. O duyguya doyamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…