2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar ben sabah doktora gittim yumurtalıkta kist oluşmuş adeti o geciktirmiş kistin görünümünü begenmedim dedi doktor tetkikler istedi ama veremedim yarın sabah kendi doktoruma gidicem moralim çok bozuk dua edin
Canım çok geçmiş olsun sıkıntı yapma inşallahh bir şey yoktur
Dualarım seninle

Kizlar bu gun aktif olamadim ekle diyenleri ekledim kaçırmışsam belirtin. Bu gün pzrtsi cumartesi test yapicaz bakalım

Canım hafif atlatiyorsundur belki çok şükür ağır bir grip olmasın da
Ben gribi %95 ağır atlatırım canim.Nezleyi bile bağışıklığım düşük.Gribe cevirmedi.Bugün yuruyus yaptım biraz.Üzerimden kamyon gecmis gibi.Gecen hafta yürüdüm böyle olmadı.İnsallah vücudumda enfeksiyon yoktur.

Yok canım ya kötü düşünüp kötüyü çağırma mevsim gecisindendir belki

Yok canım ya kötü düşünüp kötüyü çağırma mevsim gecisindendir belki
İnşallah öyledir canim.Burada deprem oldu önceki gece yarısı ondan da etkilendim sanırım.Uykum düzenli değil iki gündür

Belirtileriniz var mı?
Ben psikolojik olarak karın ağrısı falan hissediyorum kalçadan batma falan psikolojik diyorum çünkü geçen ayda hepsini hissettim hatta geçen ay adetimden 1 hafta önce bir damla pembe kan bile geldi heralde yerleşme kanaması dedim ama sonra adet oldum. O yüzden bu ayki belirtilerimi dikkate alamıyorum

Hatta geçen ay o kadar emindim ki kendimden adet olunca düşük yapmışım hissiyatı oldu daha önce de düşüğüm olduğu için ruhen o hale büründüm

Bi mücadele var, inşallah hayırla güler yüzler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…