2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Eldorin Eldorin ve benimle pazar günü yapamayacak misin testi?Aklımızı çelme şimdi.Biz 20 sinde yapacağız.Eldorinim napsak ki 😁
Ben 20sini beklerim cannım.hic negatif görmek istemiyorum 😂 20sinde negatifse zaten negatiftir 2/3 gün sonra adet olurum 🙈
Önceden testi alıp pazara kadar bekleyebilecek misiniz🤭 yoksa nöbetçi eczane mi 🤭
Benimkiler yolda geliyor ❤️ ❤️ ❤️

Ben isterem hep uyuyım :KK70: İştah pek yok sigarayı bıraktım o cok az yokluyor ama içmiyorum. Gece rahat uyuyamaz oldum iki gündür cok ter oluyor darlanıyorum nedense. Hafif bulantı ve belirgin baş dönmeleri başladı 4 haftalık olduk :KK70: Ben fazla yoruluyorum bi de annem bugün ikiz gelebilir ben de sizde böyleydim cok başındayken gebeliğin dedi ( kendim ikizim) Sende ne var ne yok canikom :KK70:
😂😂😂😂

Ben isterem hep uyuyım :KK70: İştah pek yok sigarayı bıraktım o cok az yokluyor ama içmiyorum. Gece rahat uyuyamaz oldum iki gündür cok ter oluyor darlanıyorum nedense. Hafif bulantı ve belirgin baş dönmeleri başladı 4 haftalık olduk :KK70: Ben fazla yoruluyorum bi de annem bugün ikiz gelebilir ben de sizde böyleydim cok başındayken gebeliğin dedi ( kendim ikizim) Sende ne var ne yok canikom :KK70:
Ben sana söyledim ikiz olacak 😂😂

Ben 20sini beklerim cannım.hic negatif görmek istemiyorum 😂 20sinde negatifse zaten negatiftir 2/3 gün sonra adet olurum 🙈

Benimkiler yolda geliyor ❤️ ❤️ ❤️
Bugün testlerim geldi.Asiri test yapasım var.Çookkkk erken biliyorum regle 9 gün var.🙄Verin benim hunimi

Bugün testlerim geldi.Asiri test yapasım var.Çookkkk erken biliyorum regle 9 gün var.🙄Verin benim hunimi

Bugün geldi benim testler.Esime verip pazar gününe kadar sakla benim için demeyi düşünüyorum.Acaip test yapasım var 😅
Tut kendini gülüm gaza gelme hüsran olmasın sonu ❤️ yani hüsran olacaksa da umutsuz kaldığımızda olsun regl bekleyelim 🤣

Gebelik var mı peki canım benim testler silik ama kesin bişey yok henüz 😀
Ben kızıma hamileyken 3 tane test görmüştüm iki pozitif,biri negatifti.Sonra ben hamile olduğumu öğrendim,akrabam hamileydi,görümcem değildi beraber test yapmıştık ona yormuştu rüyam 😂😂

Bu ay adet olmadan da hep silik çizgili pozitif gördüm bi kaç tane
Burda arkadaşların hamile olduğunu duydum
Ama ben değilim cnm 😂

Bide ben ne zaman o ay hamile kalmak istesem rüyamda kan görüyorum, gerçekde de adet oluyorum malum oluyor bana

Gebelik var mı peki canım benim testler silik ama kesin bişey yok henüz 😀
Ben kızıma hamileyken 3 tane test görmüştüm iki pozitif,biri negatifti.Sonra ben hamile olduğumu öğrendim,akrabam hamileydi,görümcem değildi beraber test yapmıştık ona yormuştu rüyam 😂😂

Bu ay adet olmadan da hep silik çizgili pozitif gördüm bi kaç tane
Burda arkadaşların hamile olduğunu duydum
Ama ben değilim cnm 😂

Bide ben ne zaman o ay hamile kalmak istesem rüyamda kan görüyorum, gerçekde de adet oluyorum malum oluyor bana
Ah bide bu ay hep belirti vardı sol kasığımda sancı akıntı mide bulantısı sık çişe gidip geliyodum
Ama sonu hüsran.Soğan suyuna başlıcam yarın bakalım ne olacak

X