2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ben adet dönemi dışında hissetmedigim için direk ona yordum ama haklısın belki de bu aylık böyledir belki sağol canım cevap verdiğin için P papatyamm13

Göğüslerim çok agriyo regla 4 gün var ağrıdan dolayı az önce yaptım ama ikinci çizgi beyaz çıktı ilk defa oldu bilgisi olan

Eklentiler

• 1000119544.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 35
  • 1000119541.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 36
Yap gitsin kasma kendini. Negatif olursada zaten erken yaptım olsada çıkmaz de

Yap gitsin kasma kendini. Negatif olursada zaten erken yaptım olsada çıkmaz de
Yaptim canim yukarıya bak foto da ekledim negatif evet farkındayım canim biliyordum negatif çıkacağını çünkü çok erken

Ama bu kaçıncı dk da çıktı o onemli
Yakından değil de uzaktan baktığımda çok ince çizgi görüyor gibiyim bilmiyorum yoksa onu görmek istediğimiz için beynimiz oyun mu oynuyor.
İlkinde bişi çıkmadı hemen biraz süre geçince bende görmeye başladım bilemedim zaten dandik ucuz bi marka yanlışlık olabilir belki bilmiyorum zaman geçmiyor ki

Galiba benim mesajımı kimse görmedi beyaz ikinci çizgi nedir regla 4 gün var ve göğüs ağrısı çok fazla

Eklentiler

• 1000119544.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 27
  • 1000119542.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 23
Neden söyleyemiyorum çünkü bende erkenden yapanlardanım yap gitsin aman nolcak cıkmazsa daha bata var dersin 2-3 gün götürür o test seni

Kızlar 7 gündür kahverengi lekelenmelerim var 2 kere kan testi yaptırdım en son dündü kan verdiğim negatif erken gebelikte ve kaset testler de cabası bu durum canımı sıktı kanamayı başlatmak için limonlu su içeyim diyorum bilginiz var mı ise yarar mı

Her aydan farklı birseyse iyiye işaret olabilir rica ederim canım
Ovülasyondan sonraki dönemde, rahimde doluluk hissi ve hafif kramplar, döllenme veya yerleşme belirtileri olabilir. Ancak bu semptomlar luteal fazda yaygın olarak görülen premenstrüel belirtilerle de karışabilir. Krampların şiddetinin düşük olması genellikle normaldir, ama her kadında belirtiler farklı olabilir. Rahimdeki bu doluluk hissi, progesteronun artışıyla da bağlantılı olabilir.

Canım arkadaşım ebe ona sordum böyle dedi yani "olabilir de olmayabilir de " ye çıkıyor sonuç ahahaha bu belirsizlik çok sinir bozucu

Hepimiz bu konularda araştırmacı olduk çıktık ya şu belirtiler regle falan benzemese de şıp diye anlasak ne güzel olurdu

Galiba benim mesajımı kimse görmedi beyaz ikinci çizgi nedir regla 4 gün var ve göğüs ağrısı çok fazla
Canım orda gerçekten beyaz bir çizgi var ama ne anlama geliyor bilmiyorum ilk defa böyle bir şey gördüm ondan cevap yazmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…