2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Sağol cnm yaptığın ilk ay mı hamile kalmıştın

Kızlar benim bata 5-7 gün kaldı, her regl öncesi olduğu gibi yine göğüs agrilari ufak ufak başladı. Arada da mevsim nedeniyle olduğunu düşündüğüm kasık batması oluyor. Sanırım regl olcam
Kız inşallah olmassın umutsuzluğa kapılma
Hep olumsuz duşunursen dua niyetine gecermiş
Hep hamile kalacam de sen

Amin cnm teşekkür ederim
Rica ederim canım inşallah öbür ayda senden haber alırız ya
Ben pco hastasiyim ekstra vitaminlerim var onları da diyeyim
İnositol, hayıt otu ekstresi
Ve siyah çay yerine günlük 1-2 fincan yeşil çay içtim (soğan suyu öncesi içtim hep)
Yürüyüş yaptım düzenli değildi ama 15 gün net yürüdüm
Tek çok ekstra sayılacak şeylerim bunlar

Reactions: As6
Amin cnm çok sağol
Bnde folık asit d vitamini
Çinko magnezyum kullanıyorum
Bide yumurtlama testi ile jel kullancam bu ay
Soğan suyunu da içersem belki bomba etkisi yaratır

Kızlar benim bata 5-7 gün kaldı, her regl öncesi olduğu gibi yine göğüs agrilari ufak ufak başladı. Arada da mevsim nedeniyle olduğunu düşündüğüm kasık batması oluyor. Sanırım regl olcam
Benimde aynı şekilde BAT A 6 gün var ve kasık batması ve göğüs hassasiyeti yaşıyorum hatta bu göğüs karıncalanması elektriklenme oldu bugün ama test negatif. Yumurtlamadan sonra 10 gün geçti testi erken mi yaptım bilmiyorum

Amin cnm çok sağol
Bnde folık asit d vitamini
Çinko magnezyum kullanıyorum
Bide yumurtlama testi ile jel kullancam bu ay
Soğan suyunu da içersem belki bomba etkisi yaratır
Oh oh bomba gibi geliyoruz
Hepsi şifa olsun canım inşallah

Reactions: As6
Aynen canım ben miyom düşüncesiyle yaparken bebiş müjdesi aldım
Dene canım ama denerken bir yandan da bırak aklından düşünceyi çıkart
İnşallah Rabbim hayrlara vesile kılsın
Yumurtlama pik yapınca bırakalım mı peki, internettw bilgi bulamadım

Eldorin napiyosun canim?Zaman geçmiyor bana.Diger aylarda bu kadar olmamıştı.Yumurtlama denk getirip degerlendirince oldu mu acaba diye daha çok merak içindeyim
Canım bugün pazar ailecek arkadaş toplanmacasındaydik kafam dağıldı benim biraz hiç bakamadım buraya da.

Ya ben de yumurtlamayı görüp degerlendirdik diye biraz daha ümitliyim. Diğer türlü de aşırı bilinmezlik gribi geliyor bana o da ayrı darlıyor. Her türlü beklemek çok zor

Neyse az kaldıbir hafta daha sabır etcez mecbur

Yumurtlama pik yapınca bırakalım mı peki, internettw bilgi bulamadım
Canım ne desem inan yanlış olur çünkü takvimime baktığımda (uygulama adet takvimi) yumurtlama gösterdiği zamanda kullanmışım

Yani bebek düşüncesiyle içmedim ya o yüzden dedim, Saraçoğlu zaten 10-15 gün kullanın diyor o da mutlaka yumurtlamaya denk geliyor

Kız inşallah olmassın umutsuzluğa kapılma
Hep olumsuz duşunursen dua niyetine gecermiş
Hep hamile kalacam de sen
Doğru söylüyorsun ama öyle düşündükçe hamile gibi belirtiler yaşadım daha önceki aylar regl le aynı halbuki gerci son 2 ay catlatma ignesi oldum onlar hamilelik belirtisi yapıyor hormondan dolayı da amaaaan işte ne bileyim üzülmeyeyim fazla diye

12 günden önce çıkmaz diyorlar, 14 daha net olur. Hatta bu jeli satan kişi 17.gun mu ne test yapın diyordu okumuştum da tam emin degilim

Şafak 6. Yarına geçersek 5 gun kalmış oluyor. Ve bana test perilerii geldi yumurtlamadan 9 10 gün sonra belli olmaz dimi kızlar. Ay bana erkenden test yapmamam için neden söyleyin
Oysaki erkenden yapmayı gereksiz gorenlerdenim:) Zeyna03 kittenlyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…