2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Evet hiç bişey yok. Ay ben oğlum da 1 gün kala negatif 1 gün gecikince pozitifi görmüş kadınım. Ümidimi hiç kaybetmiyorum Daha benim için erken. Negatif çıkacağını bile bile yaptım.
masAllah Allah bağışlasın evladinizi benimde bir oğlum var 4 yaşında 9 Eylül'de betam istenildiği gibi yukselmedigi için sağlıksız gebelik dendi ve kürtaj oldum 9 Ekim'de adet oldum Dr um kürtajdan sonra 1 regl ol korunmayı bırak demişti yaşım 38 yaştan dolayı bı tane daha olsun diyorum ama nasip Allah'ın dediği olur Rabbim dileyen isteyen hakeden herkese en hayırlısını versin insAllah

Buarada ovulasyon bitti diye değerlendirmeyi bırakmıyosn dmi belki bdaha yumurtlarsn aman diyim ümitliyim senden
Yumurtlamadan sonra düzenli olmasa da canımız isterse yapıyoz bu ara benim canım pek istemiyomsrtıkmolduysa oldu olmadıysa yılmak yok yola devam

Yaaa benim de o süreçten sonra canım istemiyor da koca çok alıştı onu napcaz bilmiyorum kaçmaktan küsecek adam bana
Ya evet o kısım biraz sıkıcı ben takvim veriyom şu günler yanaşma bu günler garanti şu günlerde de benden işaret gelirse olur diye önceden bilgisi olunca ısrar edip üzülmüyo

10 veya 12 gün olması gerek
Ay keşke not alsaydım ben böyle bir seye vesile olacağını bilemedim
Selam canim ben adetten ilk ay 10 gün sonra başladım v2. Ay 3 gün sonra başladım 3. Ay 5 gün sonra başladım 3 aydır 10 gün kullandım soğan kurunu doğru yapmismiyim

Ahahah şaka gibi yaa mum etmiş adamı
Ay napiyim kız başka türlü trip çekmekten bahane bulmaktan gına geliyordu bir de beni artık istemiyosun triplerine giriyordu. Ben de anlattım dedim böyle böyle bunlar hep hormonal şimdi en azından biliyo ne zaman nasıl yaklasacagini

Hayır yarın yapma 19 ekimde birlikte yapalım diyen birisi çıksın

test günü arkadaşı aranır huu huu
Canım benimde 21-22 si bat 19 unda yapsam çıkarmı bu ay hiç ovulasyon takip etmedim ne zaman yumurtlama oldu emin değilim tam olarak akışına bırakıp birde bu şekilde deneyeyim dedim tahmini yumurtlama haftamda gün aşırı ilişki denedik bakalım birde böyle deneyelim dedik

Yumurtlamadan 10 gün sonra çıkabilir fakat silik falan olur kafan kkarışr.Bi suru beklersin.Acaba değer aratacak mi kese görünecek mi?Sen en iyisi Bata 1 gun kala yap.

Ben de nişana gidip geldim.İyi oldu zaman gecti kafam dağıldı.Kendime sürekli yapacak ekstra bir şeyler bulmaya çalışıyorum zaman geçsin sürekli dusunmeyeyim diye.

Batlarımız aynı inşallah bebeğini kucağına alırsın sağlıkla. Test yapmaya ne zaman başlıyorsun. Beraber yaparız testleri
Amin canm teşekkürler.Hepimizin saglikli bebekleri olsun. Eldorin ile birlikte ayın 20 sinde ilk testi yapmayı düşünüyoruz.Sen de katılabilirsin bize.Yalnız ben BATI uygulamaya göre yazmıştım.Esasinda 23-24 Ekim Bat.Tam 14.gün yumurtladim.14 gün sonra regl olunca Ekim 23 e tekabül ediyor.Ayın 20 si erken olmaz dersen sen bilirsin canım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…