2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar adetime tahmini 4 5 gün kaldı sabah erken olan testlerden yaptım ama artık gözlerim bozuldu baka baka hayali çizgi görüyorum sizce var mı? 😣

Eklentiler

• IMG_6090.jpeg
    IMG_6090.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 42
Hayır yarın yapma 19 ekimde birlikte yapalım diyen birisi çıksın :KK4:

test günü arkadaşı aranır huu huu :KK19::emir_bebek:

Kızlar adetime tahmini 4 5 gün kaldı sabah erken olan testlerden yaptım ama artık gözlerim bozuldu baka baka hayali çizgi görüyorum sizce var mı? 😣
Yakından değil de uzaktan baktığımda çok ince çizgi görüyor gibiyim bilmiyorum yoksa onu görmek istediğimiz için beynimiz oyun mu oynuyor.

Şafak 6. Yarına geçersek 5 gun kalmış oluyor. Ve bana test perilerii geldi 🙈 yumurtlamadan 9 10 gün sonra belli olmaz dimi kızlar. Ay bana erkenden test yapmamam için neden söyleyin 😬
Oysaki erkenden yapmayı gereksiz gorenlerdenim:) @Alonya03 @kittenlyy
Yap gitsin yaaaa kittenly bu sabah yaptı galiba öyle hatırlıyorum

Bende sıgarasız ilk günüm hiç içmedim birtane bile ama aşırı gerginim .. kendimi çok zor tutuyorum içmemek için

Ben 19 unda yapcam yumurtlama günü hariç 12. Gün oluyor hem de bat gelmiş oluyor regl olmamışsam yapcam🙈
Yumurtlama ne zamandı benimki 4.5.6 o günlerdi sanırım. Hadi kiz vaz geçtim ztn negatif çıkacak bile bile üzülecez değmez ztn 😁

Bende sıgarasız ilk günüm hiç içmedim birtane bile ama aşırı gerginim .. kendimi çok zor tutuyorum içmemek için
Sende oyle söyleyince bilemedim şimdi bakalım sabah ola hayr ola.

Kiz sen hamileydin dimi seni kurabik kurabik ile karıştırıyorum. İçme kiz hiç faydasi yok ztn

Kızlar ya bugün ovülasyondan sonra 4. Gün. Rahim bölgemde doluluk ve regl olacakmış gibi bir his var. Kramp desem değil ama böyle bir doluluk hissi. Ben bunu reglenbir kaç gün kala yasarom normalde. Yerleşme falan mı acaba diye düşündüm inşallah öyledir. Resmen regl Olcan gibi hissediyorum

Kızlar ya bugün ovülasyondan sonra 4. Gün. Rahim bölgemde doluluk ve regl olacakmış gibi bir his var. Kramp desem değil ama böyle bir doluluk hissi. Ben bunu reglenbir kaç gün kala yasarom normalde. Yerleşme falan mı acaba diye düşündüm inşallah öyledir. Resmen regl Olcan gibi hissediyorum
Ben 3. Gün yaşadım onu evi supururken. Yumurtlama ertesi benim hep oluyor zayıf olduğum için çok hissediyorum herseyi ben🙈 o yüzden ona yorumlamali miyiz bilmiyorum inşallah yerleşmedir biz dua edelim 🤲

X