2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Katılıyorum ben de çalışan için extra zor bu duş vs ve bu eşittir daha az uykuyla işe gitmek

Kızlar benim bata 5-7 gün kaldı, her regl öncesi olduğu gibi yine göğüs agrilari ufak ufak başladı. Arada da mevsim nedeniyle olduğunu düşündüğüm kasık batması oluyor. Sanırım regl olcam

Kızlar yaa benim normalde reglime az kaldığında göğüslerim şişerdi ağrırdı şuan tık yok bu kötü bir şey mi sizce

aminn canım benımm allah büyüktür nice güzellikler yazdı belkıde kaderımıze onları yasayacagız mutlulukla ınsallah

Allah razı olsun şeker candymm
Yarin ilk doktor randevum
Cuma kan verdim 230 çıktı geçen ayın adetinden sayarsam 4+1 oluyor

Merhaba soğan kürünü yapınca ilişkide gebe kalınır mı, tutunmada vs sıkıntı oluyor mu?
Valla canım ben bebek için yapmadım ya miyom gitsin vucut temizlensin diye yaptım
Demek ki tutmus bebiskom kan degerim 230 ile öğrendim
Fazla değil adet bitimi 3.gun 10 veya 15 gun kullanirsan(yumurtlama gününe kadar) inanıyorum ki bir şey olmaz

Allah razı olsun şeker candymm
Yarin ilk doktor randevum
Cuma kan verdim 230 çıktı geçen ayın adetinden sayarsam 4+1 oluyor
Mucize resmen yaaa kendim kadar sevindim inan kuzum gelişmelerden haberdar et mutlaka beni de

Mucize resmen yaaa kendim kadar sevindim inan kuzum gelişmelerden haberdar et mutlaka beni de
Sağol canım benim,seni üzmedim inşallah ama senin topikte sen ve bir kac arkadasi o kadar sevdim ki haber vermek istedim
Uzduysem hakkını helal et candyymmm
Haber ederim canım sen de pes etme ama düşünme,ben asla dusunmeden olmayacagini bilmezdim oluyormus çok şaşkınım

Batlarımız aynı inşallah bebeğini kucağına alırsın sağlıkla. Test yapmaya ne zaman başlıyorsun. Beraber yaparız testleri

Herkese selam kızlar BAT a 6 gün kaldı sabah test yaptım negatif. Az önce göğsümde karıncalanma oldu elektrik batması dedikleri bu muydu bilmiyorum bir karıncalanma iğne batması hissi yaşadım. Sağ kasığımda da ara ara olan iğne batması hissi yaşadım. Yumurtlamadan sonraki 10. Gün olsaydı çıkar mıydı acaba

Selam canım kaset test mi yaptın erken gebelik testi mi

Canım benim ne üzülmesi saçmalama sende zorlu yollardan geçtin çok çok çok çok sevindim senin adına isteyen herkese nasip etsin Rabbim anne olmayı dualarında bana da yer vermeyi unutma yeter

Canım benim ne üzülmesi saçmalama sende zorlu yollardan geçtin çok çok çok çok sevindim senin adına isteyen herkese nasip etsin Rabbim anne olmayı dualarında bana da yer vermeyi unutma yeter
Her zaman aklımdasın her zaman
Bekleyen herkese Rabbim nasip etsin sağlıkla inşallah

Ayy hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al canım soğan kürü yaptığın ay bebiş oldu değil mi doğru anladım bende bu ay denemek istiyorum ama emin olamadım, beşki bende müjdelenirim

Ayy hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al canım soğan kürü yaptığın ay bebiş oldu değil mi doğru anladım bende bu ay denemek istiyorum ama emin olamadım, beşki bende müjdelenirim
Aynen canım ben miyom düşüncesiyle yaparken bebiş müjdesi aldım
Dene canım ama denerken bir yandan da bırak aklından düşünceyi çıkart
İnşallah Rabbim hayrlara vesile kılsın

Hayırlı uğurlu olsun cnm
Rabbim kucağına almayı nasip etsin
Nasıl yaptın soğan kürünü internette yazanla aynı demi hiç yapmadım da bnde deniyim

Hayırlı uğurlu olsun cnm
Nasıl yaptın soğan kürünü internette yazanla aynı demi hiç yapmadım da bnde deniyim
Günde kaç kere yapılacak regl bitecek benimde başlıyım hemen

Hayırlı uğurlu olsun cnm
Allah razı olsun canım çok sağol

Soğan kürünü sabah ve akşam hep taze olarak kabuksuz tok karnına ılık içtim
Önce 1 kupa bardaklık su kaynattim kaynadiktan sonra kabugunu soydugum soğanı 4e bölüp içine ekledim 5dk kaynatip iliyana kadar demledim süzüp içtim
Adet bitimi 3.gun başladım 10-15 gün yapabilirsin

Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…