2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Bende pazartesi pik salı çatlama oldu. Akşam ilaçlı mr çektiricem mecbur 1 saat sonda test vericem. İnşaallaj varsa çıkar, çıkmaz ve varsada bir şey olmasın diye dua ediyorum

Rabim
Bende pazartesi pik salı çatlama oldu. Akşam ilaçlı mr çektiricem mecbur 1 saat sonda test vericem. İnşaallaj varsa çıkar, çıkmaz ve varsada bir şey olmasın diye dua ediyorum
hakkındaki en hayırlısını versin istiyorsan vardır umarım sanada geçmiş olsun testin sonucunu söylersin bizede

Benimde adet olmadan önceki sol kasığımdaki ağrı hala oluyor
Yumurtaliğımda kist mi oldu nedir

Kızlar benim bu ay çok değişik şeyler oluyo bana daha önce olmayan şeyler yani. Ben eylülde on gün geciktim sonra söktürücü falan içmeden normal şekilde regl oldum. Uygulama da 22 Ekim gösteriyor bat ı. Ve benim geçen hafta yumurtlama akıntım oldu değerlendirdik bu haftada tekrar yumurtlama akıntım var ya da geçen hafta yumurtlama değildi şimdi mi yumurtluyorum sizce hangisi? Eylülde on gün gecikme olmasaydı bu ay reglim 12-14ü gibi gelecekti şimdi regle dair hiç bişey yok

Evet, döngüm 24 gün normalde 12. Güne pik oluyordu ama bu sefer 16.gün pik oldu.
Canım daha yerleşme bile olmamıştır yumurta dollense bile. çıkmaz O yüzden muhtemelen. Erteleyemiyor musunuz en azından netlesene kadar? Çok acil bir mr mı?

Canım daha yerleşme bile olmamıştır yumurta dollense bile. çıkmaz O yüzden muhtemelen. Erteleyemiyor musunuz en azından netlesene kadar? Çok acil bir mr mı?
Maalesef ani ve acil bir mr. İlaçlı olması canımı sıkıyor. Evet ama tamamen vicdanımı rahatlatmak istiyorum sanırım. Belkide çıkar sonuç benim her işim böyle ters zamanlara denk gelir 1.5 yıldır çocuk istiyoruz ama mr bu aya denk geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…