2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Coook teşekkür ediyorum insana iyi gelen birisiniz Rabbim hakkınızda en hayırlısını versin canimmm burada olmak birileriyle samimi bir şekilde konusabilmek sohbet etmek çok rahatlattı
Ya ben teşekkür ederim amin inşallah en kısa sürede hayalindeki aileye sahip olursun

Çok halsizim bugün kizlar.Grip olacağım gibi başım da çok ağrıyor.Bugünlerde hiç hasta olmak istemiyorum.İnsallah olmam
Aaaa inşallah opmazsin canım mandakina çıktı hemen al bol bol c vitamini takviyesi yap kendine

Ben oldum maalesef bugün 3 günümdeyim senden ne haber kısa bi uzaklaşma yaşadım burdan ama Şuan iyiyim
Mervecim ben seni hatırlıyor gibiyim ya.Geçen sene afratafrac in topiginde konuşmuştuk sanki

Canım daha cok etken bak ben geçen ay test yaptım hetgğn ve yumurtlamam geç oldu adetimde ona göre 2 gün sarktı ben coktan yumurtladım sanıyodum ama bence senın suan tam zamanı olabılır denemeyi bırakma 10 gün kalana kadar adetine daha senin 17 günün var bu 1 hafta daha dene rabbim büyüktür olacaksa ol der ve olur sen umutsuz olma benımde geçen ay hem gününde yapıp hemde gecikip adet olumca cok üzüldüm ama bu da bizim imtihanımız demekki niraz beklıcez demekki ama olucak senınde ben inanıyorum hiç üzme kendini kendine güzel bi dizi aç modunu yükselt

Kızlar bir şey soracağım.Ovulasyon testinde Ekim 9 da yumurtlama gördüm ben.Yumurtlama akıntısıyla ve belirtileri ile de uyumluydu ayın 9 u.Reglim uygulamada 27 Ekim görünüyor.Fakat yumurtlamanin üzerinden 18 gün geçmiş oluyor.Aslinda regl tarihim 23 hadi bilemedin 24 ekim olması gerekmiyor mu?Geçen ay mevsimsel gecikme yaşadım o nedenle uygulama 27 si gösterdi sanirim.

Kızlar test sonucum çıktı. Negatif. İlk kez hüzünlüde olsa sevindim diyebilirim. Minikte olsa bir değer çıksaydı ikilemde kalacaktım. Doktor çok erken çıkmayabilir ama var olupta çıkmıyorsada mr ın sıkıntısı olmaz dedi. Sizide haberdar etmek istedim :) akşam mr beni bekler

Allah sifa versin canim.Hakkinda hayirlisi.Hic ummadığın anda sevindirsin seni.

Evet canim regl tarihi 23/24 Ekim gibi olur senin. Uygulamalar standart 28 gün gisteriyor eğer ekstra senin isaretledigin bir aralığı baz almıyorsa. O yüzden her zaman uygulamada görünen tarihte regl olmuyor.

Evet canim regl tarihi 23/24 Ekim gibi olur senin. Uygulamalar standart 28 gün gisteriyor eğer ekstra senin isaretledigin bir aralığı baz almıyorsa. O yüzden her zaman uygulamada görünen tarihte regl olmuyor.
Bence de öyle.Uygulamanın gösterdiği tarihte regl olmuyorum kaç aydır.Uygulamadan farklı hep.@Yumoss oğlum regl tarihimi 24 Ekim olarak düzenler misin canım?

Bir gebenin günlüğü jeli mi onun ürünlerinden memnun kalan var mı
Valla canım ben ovulasyon testini kullandım çok sevmedim açıkçası. Daha önce kullandığım diğer markalar daha iyiydi ama jeli bilmiyorum bir tanidigim kullandı hamile kaldı ama öyle sorunları falan da yoktu kullanmasa da hamile kalırdı gibi geliyor

Adetin gelmezse bekle 20sinde hepberaber yapalım o zaman Zeyna03 sen ben @littlekaju beklerim derse o da beklesin bizi hepberaber yapıp paylaşalım çizgileri
Ben 19 na yapicam ya. 19 ekim bebeğimin ölümüne 2 sene olucak belki bir umut o hüzünlü gün bana sevinçli haber olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…