2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ayyy kuzum uyuyakalmışım. Çok çok sevindim biliyordum kanda da pozitif çıkacağını. İnşallah sağlıcakla ilerler kucağına alırsınMultivitamini bilmiyorum ama folik aside devam edebilirsin. Dokotoruna danışınırsın artık

Artık bende şafak saymaya başlayabilirim
Son 6. Test negatif. İlerleyen zamanlarda ne olur bakacaz

Eklentiler

• IMG_6229.jpeg
    71,9 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_6227.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 19
Tebrik ederim canım zaten belliydi testlerden
Rabbim kucağına almayı nasip etsin
Aminn inşallah isteyen herkesin. Çok teşekkür ederim
inşallah bir sorun çıkmaz. Ben şimdi testlerde yükselmeyi takip edeceğim 2 günde 1 peki beta kaç olunca doktora gitmeliyim acaba?

Reactions: As6
Aminn inşallah isteyen herkesin. Çok teşekkür ederim

inşallah bir sorun çıkmaz. Ben şimdi testlerde yükselmeyi takip edeceğim 2 günde 1 peki beta kaç olunca doktora gitmeliyim acaba?
2500-3000 arası ultrasonda görünüyor canım. Bence sen 2 kere daha ver kan yeteri kadar yükselmişse daha verme kendin hesapla 2500 ve üzeri olunca öyle git doktora

2500-3000 arası ultrasonda görünüyor canım. Bence sen 2 kere daha ver kan yeteri kadar yükselmişse daha verme kendin hesapla 2500 ve üzeri olunca öyle git doktora
Tamam canim dayanabilirsem öyle yapıyım 2500 e daha cok var sanki bu cumaya kadar
Dayanıyım dedim ama erken olacak belli ki

Candy cim senden pozitif bekliyorum inşallah.Ara ara girip bakicam senin için.
Yaa çok teşekkür ederim canım umarım bu ay olmadı kasımda tüm topik hamile kalırız birlikte tekmelerini hareketlerini buraya yazarız 26-27 dedi doktor bana 24 ünde varsa az çok çıkar diye düşünüyorum iğnenin etkisi geçti çünküü.

Çok tebrik ederim canım benim umarım kolaylıklarla dolu bir hamilelik geçirirsin :))

Canım zaten topiğin amacı bu destek vermek destek almak kendini kötü hissetme ama batlarımız aynı değil mi seninle 26-27. Benim daha çatlatmanın etkisi yeni geçti varsa önümüzdeki 2-3 güne anca belli edeer bence seninkinin de daha zamanı var kuzum birlikte yapalım istersen yarın öbürgün. Benim elimde fazla erken gebelik testi var. Sende erken yapıyorsun demi?

Candy cim senden pozitif bekliyorum inşallah.Ara ara girip bakicam senin için.
Ahahha bunu kendi üzerime alınıp yorumlamam kaç puan peki asdsasd

Selam kızlar ben bu ay yumurtalama testlerinde hiç pik yaptığını görmedim 8 ekimde regli oldum 11 ekimde bitti. 13-15 inde deneme yaptık. Takvime göre yumurtlamam bugün ama bende ovu testi yoktu. Son 2 gündür kaşık ağrısı çekiyorum. Sabah elimde olan tek test vardı onu yaptım. İlk baş gözle zor görülüyordu silikti kuruyunca da yoktu bence yıkadım ama gitmedi. Renkleriyle oynadım böyle çıktı gözlerim kör olacak baka baka

Eklentiler

• IMG_4008.jpeg
    215,7 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_4009.jpeg
    181,5 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_4010.png
    556,9 KB · Görüntüleme: 11
  • 9C1E768B-B84C-40B5-B1C1-E86673CA3ED0.jpeg
    249,1 KB · Görüntüleme: 10
  • 082A69AE-4B05-4388-909D-45A93BDA85EA.jpeg
    193,2 KB · Görüntüleme: 9
  • 178543F6-E125-4FE3-853A-0C3FEBDF67A8.jpeg
    224,1 KB · Görüntüleme: 8
  • 130388DC-8DFA-4222-B093-4EB1516169DF.jpeg
    199,7 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_4007.jpeg
    171,6 KB · Görüntüleme: 9
Ben çok hafif görüyorum

Öyle gerçekten müthiş bir teslimiyet içindeyim rabbim ol derse olur zorumuzu kolaylaştırsın hepimizin kızlar inançta olmasa işin içinden çıkamıyor insan

Eee bariz gozukuyor. Senin yumurtlaman bu gunse. Gebelik testinde nasil çıkıyor ya. Onu anlamadim

Eee bariz gozukuyor. Senin yumurtlaman bu gunse. Gebelik testinde nasil çıkıyor ya. Onu anlamadim
Geçen ay 4 yada 5 gün geçikmeyle yalancı pozitif görmüştüm o gün de regli oldum. Hep düzenlidir benim reglim geçen ay geç gelince acaba yumurtlama erken mi oldu anlamadım. Şuan bende anlamıyorum . Suya da tuttum gitmedi. Eşime de söyleyemiyorum hastaneye götür beni diye.

Bulunduğumuz yer işimiz gereği çok sıkıntılı gidip testte yaptıramam. Ve bugün benim doğumgünüm ayyy allak bullak oldum şuan. Heyecandan terliyorum resmen
Yaaaaa iyi ki doğdun canım
İnşallah sana sürpriz bir hediye gelmiştir Allah'ın lütfen lütfen çok aminnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…