Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar bu boğmacalı olan aşıyı nasıl temin ediyoruz? Doktorumla görüştüm onu yaptırsan daha koruyucu olur falan dedi ama nerden bulabilirim acaba

Çok geçmiş olsun Tedaviden sonra normal kasılmalar da durdu mu yoksa sancı mı durdu acaba?
Sadece şase kullandım o bile rahatlattı. Bugün idrar kültürü verdim bakteri çeşidine göre antibiyotik tedaviye başlayabiliriz. Kasılmalarım ara ara oluyor ama sancı şeklinde değil artık. Çok su içsen bile terlediğin için vücut onu atıyor olabilir dedi daha fazla su içmem gerekiyormuş.

Kızlar 28+1 den selamlar bebiş 1400 gram olmuş 11 gün önde çıkıyor, Serviks uzunluğu için ilk defa alttan baktı 43 mm o da normal dedi. Bu ultrasondan mı bakılmalı, alttan mı sorununa açıklık getiriyorum. Kafa aşağıda olduğu için baskı vardı çok ve ulrtasondan ölçemedi alttan ölçtü ama daha önceleri hep ultrasondan ölçüyordu. Bu arada benim bebişin kafası 3 hafta önde gidiyor ya bu çocuk koca kafalı mı olacak Sonradan değişir mi tecrübeli anneler beni bi aydınlatabilir mi Doktorum bir şey demedi ama ben yine de taktım kafaya

Canım benim de 12 gün önden gidiyor ama suyum da fazla olunca doktor şekerden şüphelendi. Senin suyun normal mi serviks uzunluğum da normal çıktı

Kızlar benim şeker yüklemesinde 1. Saat 155ken 2. Saat 171 çıkmış bu şeker olduğu anlamına mı geliyor kafam çok karıştı
Canim açlık 1. Saat ve 2. Saat olacak değerler senin 1 Saat dediğin açlık değil demi? Şekerli icecegi içtikten sonraki süreç
Eğer öyle ise 1. Saat 180 e kadar normal 2. Saat yüksek çıkmış gibi tabiki doktorun daha iyi bilir
Benimde 2. Saat normal ama 1. Saat 185 çıktı oyuzden dahiliyeye yonlendirdiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…