Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Evet direk serum verdi. 2 çok düşük aslında ya serum daha iyi olurdu. Doktorların bazıları pek vermiyor serumu ama bence demir ilaçlarıyla kısa sürede toparlanma olmuyor

Canım doktorum yüzme için çok iyi olur demişti bence gir ama dikkat et özellikle havuzlar enfeksiyon için çok açık oluyor ıslak mayo ile durma kontrol et kendini de değerleri bebislerimiz tüketiyorlar takviye şart

Tam elele nova 3in1 hakkında ne düşünüyorsunuz yazıcaktım. Siz almışsınız. Benimde evim baya küçük. Direk böyle büyük beşik alsam yatağın karşısına koyabiliyorum o zamanda hareket edemem hep yatak odasına tıkılırım gibi geliyor. Böyle taşınabilir bir şey alsam daha mı mantıklı olur acaba ya. Sonradanda bi daha beşik alırız napalım artık. Siz ne düşünerek tercih ettiniz bu beşiği

Bende elele bonte 2 6in1 modelini aldım gayet kullanışlı görünüyor anne yani olabiliyor 2 3 yaşına kadar rahat kullanırız diye düşünüyorum

Ben de tam bu sebeplerle bunu tercih ettim aslında. Tekerlekli beşik odadan odaya çok rahat taşınıyor ve küçük nereye gidersem oraya götürürüm diye düşündüm Otomatik sallanması, müzikli olması, büyüdükçe kademeleri olarak büyümesi cazip geldi. Kurulumunu da yaptım ben çok beğendim 1 yaşına kadar bunu kullanırım dedim odasına ayrı montessori yatak alacağım onu da artık lise çağına kadar kullanır

Bende nova yı düşünüyorum beğenmenize sevindim

Hahaha tavrina gore mi karar veriyorsun vallahi ne zor yaaa ben agirlayamam kimseyi ben kimseyede gitmem dogum yapanlara 3 ay hem logusa hem bebek mikrobik acisindan dusunurum ondan dolayi kendinizi baski altinda hissetmeyin
Kendi ailemin de eşimin ailesinin de bizim için bişey yapmaya pek gönlü olmamıştır bu zamana kadar
o yüzden öyle dedim, yapacak gibi bir izlenim alırsam söylerim yoksa gene kendi kendimize bişeyler yapacağız eşimle

Kızlar bu arada yarın sabah şeker yüklemem var, doktoruma sordum su içeyim mi diye, içebilirsin dedi. 8 saat açlığın yeterli olduğunu söyledi. Ailemde hep şeker olduğu için, bende de önceden insülin direnci olduğu için ve tatlıyı çok sevdiğim için gebelik şekeri çıkacağına dair hissim var o yüzden canım sıkkın biraz Hayırlısı bakalım

Gecmis olsun canim bana da gecen hafta doktorum kan için şase verdi benim de dusuk cikmis. Havuzu genelde doktorlar onermiyor hijyen acisindan ama sizin bireysel havuzunuzsa temizliginden eminsen orası ayrı

Ben de aldım valla bej olanını zaten indirim bekliyordum. Yataş juno da aldım trendyolda 1500

Arkadaşlar ben progestanı agizdan alıyordum ama doktor fitil olarak kullanacaksın artık dedi. Kullanıyorum ama bunun hepsi akıp gidiyor sanki ya beyaz beyaz çıkıyor. e nasıl ise yarayacak bu kullanan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…