Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
selam herkese. beşik olarak Elele Mira beğeniyorum demiştim daha önce, karar verip aldım. dün geldi, gece kurulumunu yaptık. benim hoşuma gitti. kurulumu gayet kolaydı. şekli, boyutu, rengi hepsi çok tatlı bana göre. sadece müzik ve titreşim veren aparatı asla kullanmayacağıma eminim titreşimin kendine hayrı yok gibi, müzik de çok rahatsız edici. normal beşik olarak düşünen varsa tavsiye edebilirim. ayakları sağlam, manuel sallanışı güzel benim için en önemliler buydu.

Selam kızlar, ben dün perinatologa gittim tekrar. Durum aynı, gelişemeyebilir 34.haftadan sonra, ama genelde çocuklar sonradan toparlıyorlar öyle olursa da üzülme dedi. Daha önce bebeği gelişim geriliği ile doğmuş olan var mı acaba? Bu konuda biraz teselliye ihtiyacım var.

Benimde dün detaylida 21+6 olması gerekirken 21+3 çıktı. Doktor sıkıntı yok dedi ama sizin bebişte kaç gün gerilik var acaba?

Benimde dün detaylida 21+6 olması gerekirken 21+3 çıktı. Doktor sıkıntı yok dedi ama sizin bebişte kaç gün gerilik var acaba?
Üç gün, bir hafta, iki hafta kadar farkta sorun yok diye biliyorum. Bizde şu an için gerilik yok ama plasentada kanama alanları olduğu için 34.haftadan itibaren gelişim geriliği olabilirmiş. :/

Gelişim geriliği nasıl belli oldu canım ben kaçırmışım

Üç gün, bir hafta, iki hafta kadar farkta sorun yok diye biliyorum. Bizde şu an için gerilik yok ama plasentada kanama alanları olduğu için 34.haftadan itibaren gelişim geriliği olabilirmiş. :/
Benimde minik minik kanama alanları gördü ama hiç gelişim geriliği ile alakalı birşey söylemedi. Çünkü daha önce büyüktü ve şimdi küçüldüğü için sanırım üzerinde durmadı. Umarim bebişler büyüyünce o alanlarda kapanırlar. Hiç üzülmeyin, olmadı doğunca anne sütüyle zaten beslenince bir anda büyüyor diyorlar.

Hmm anladım benimde bi hafta kilosu geriden geliyor o yüzden büyümücek diye korkularım başladı haftalar zor geçiyor

Benim de diğer kanama alanlarım kapandı ama plasentanın içindekiler kapanmadı maalesef. Artık kapanmazmış. Umarım

Benim de diğer kanama alanlarım kapandı ama plasentanın içindekiler kapanmadı maalesef. Artık kapanmazmış. Umarım
Allah ol dedikten sonra olmayacak şey yok. Kendinizi de bebeğinizi de olabildiğince strese sokmamaya çalışın. Rabbim gönlünüze ferahlık versin

Nipt plus memnun kaldınız mı acaba

Allah ol dedikten sonra olmayacak şey yok. Kendinizi de bebeğinizi de olabildiğince strese sokmamaya çalışın. Rabbim gönlünüze ferahlık versin
Hmm anladım benimde bi hafta kilosu geriden geliyor o yüzden büyümücek diye korkularım başladı haftalar zor geçiyor
Benim bebişin de kilosu diğer gebelere göre bir tık az. Bende şimdi köy yumurtası yemeye çalışıyorum, kuruyemişler, muz ve bakliyatlar bebege kilo aldırıyormuş sizde o şekilde beslenebilirsiniz.

Öyle yapıyorum ceviz pek sevmem ceviz yiyorum zorla. Havuç suyu içiyorum bebeğin suyu için. Bi haftada bir kilo aldım bebek ala ala 70 gramını almış

Öyle yapıyorum ceviz pek sevmem ceviz yiyorum zorla. Havuç suyu içiyorum bebeğin suyu için. Bi haftada bir kilo aldım bebek ala ala 70 gramını almış
Yaa olsun demek ki siz beslendikçe bebiş de kilo alıyor. Bende çiğ fındık yemeye çalışıyorum leblebi falan. Havuç suyu hiç içmedim ama zaten bol.bol su içiyorum zaten suyunda bir sıkıntı görmediler şükür.

Su anda bir gerilik yoksa hiç üzme kendini 34. Hafta kötü bir hafta değil en kötü ihtimalle doğum gerçekleşir önlemler alarak bebeğin i disarda çok güzel besleyerek açığı kapatırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…