Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Aşkım sırf bu sebepten özel hastanede olacak olan taramamı iptal edip devlet hastanesine aldım bu hafta.

Ben de çok rüya görüyorum ama hep zaten çok görürdüm ben. Gecen hafta esimle uyandık ikimizin de bir ayağında kına yakılıydı sebebini anlamadık hiç yıkadık sildik gecmedi 3 4 gun kaldi
Canım bi hoca bul mutlaka sübyan baktır kına olayı sübyandan oluyor diye biliyorum ihmal etmemeni öneririm

Sen peki fetal yaptırcak mısın Cansu ne düşünüyorsun veya yaptırdın mı?
Vallahi şu an düşünmüyorum . 2li test yaptırdım sonuç bekliyorum eğer sıkıntı çıkmazsa yapmam eğer Allah korusun bir şey çıkarsa o zaman düşüneceğim şu an bekliyorum test sonucum çıksın diye biraz stresliyim

Ah canım ben her hafta yarım kilo falan alıyorum ya 52 ile tüp bebeğe başladım tedavi sürecinde 54 oldum şu an 14 haftalık oldum 56,600 olmuşum

Kızlar selam . Ben bir kaç gündür bebek arabası bakmaya başladım. Bugün e bebeğe gittik eşimle ama kararsız kaldık . Ben prego miosu daha kullanışlı ve kapanışını pratik buldum. Eşim görüntü itibariyle pierre cardinin bir modelini beğendi. Almadan çıktık. Araştırmaya devam edicem. Aklınızda var mı herhangi bir model? Araştırmaya başladınız mı? Varsa hangi modeller yazar mısınız? Fikirleşmiş oluruz.

Sübyan baktir ne demek ben hiç bilmiyorum
Canım dini bir şey bende bilmiyordum bi arkadaşım dedi çocukları hep düşmüş ellerinde kınayla filan uyanmış sanırım musallat oluyormuşlar anne karnında bebeğe doğunca da sıkıntı oluyormuş ve annede varsa bebeğe geçiyormuş yani bizimde annelerimizde olduysa bizde de oluyormuş çok eksiden duymuştum ama hamile kalınca baktırmak aklıma gelmedi hafta içi güvenilir bir yere baktıracağım bende

Arkadaşlar herkese merhaba. 12+1 deyim. Önceleri arada bir sabahları bulantım oluyordu, mide boş olduğu için o kadar yıpratmıyordu beni. Bugünse ne yesem çıkardım. Bulantıların giderek azalması gerekmiyor mu? Bu durum normal mi endişeleniyorum Biraz. Benim gibi olan var mı ?

Canım hiç endişelenme pik yaptığı vi dönem oluyor ben 15 i geçtim bende hala akşamları oluyor

Ayy aman Allah korusun. Esim temizlik yaptik o gun bir seye basmisizdir diyor ama evin icinde boya gibi neye basabilirizki yıkadık sildik gecmedi. 3 gun vs sonra gecti. Internette de mantar olabilir diyor

Beni yanlış anlamayın ben açıkçası bu tür şeyleri çok batıl buluyorum. Ama herkesin kendi inanci Hakkınızda hayırlısı olsun

Ayy aman Allah korusun. Esim temizlik yaptik o gun bir seye basmisizdir diyor ama evin icinde boya gibi neye basabilirizki yıkadık sildik gecmedi. 3 gun vs sonra gecti. Internette de mantar olabilir diyor
Sübyan baktırmak ne demektir bilmiyorum ama uykuda elde ayakta turuncu kına gibi lekelerle uyanmaya şeytan işemesi derler. Okuyarak yat uyu derler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…