Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Valla kızlar çok haklısınız bende çevremde ki erkeklere bakıyorum da çok çektiriyorlar Rabbim evladinda hayırlısını versin inşallah hepimize benim de ilk bebeğim erkekti ama bakalım o nasıl olacak büyüyünce ya bide kız evladı diye bir şey var anneye dert ortağı can yoldaşı oluyor hatta babasına bile yani şimdi bakıyorum da kız çocukları genelde daha uslu laf söz dinleyen merhametli oluyor sanki

Hamilelik sürecinle de alalaliymis çocuğun sakinliği tecrübeli arkadaşlarım hep öyle söylüyor me kadar az stres üzüntü olursa bebek daha sakin oluyormuş ve sonuç olarak kız erkek sen yetiştiriyorsun erkek dahayaramaz olur doğru ama senden geçiyor bence o da

Masallah Allah bağışlasın Allah biliyo ya bende hep erkek olsun istiyordum ilk çocuğum erkekti kısmet olmadı şimdi yine erkek yarim kalan hikayeyi tamamlayacağız Allah’ın izniyle senin yetiştirme şeklindedir cocuk ne olursa olsun bende sizin gibi düşünüyorum

Valla evlat evlattir hepsi candır ama kız bambaşka iki kızım var isterdim ki 3 olsun nasip bu erkekmiş sağlıkla gelsin hayırlısı olsun ama her anne inşallah kız evlat duygusunu tadar diye temenni ediyorum

Aslında erkekten değil de erkeğin benzeyecek olduklarından korkuyoruz

Kızlar bende nedense erkek istiyorum kocam mükemmel bir eş olmasından ziyade harika bi evlat anneye düşkün (bu iyi bi özellik değil ) ama onun yaptıklarını ben yapmam biz 3 kardeşiz em büyük ben kız 2 erkek kardeşim var babam en hayırlı oğlum damadım der benim kardeşlerim anneme hala çektirirler ben 30 kardeşlerim 24 18 yaşındalar ama çevrede kız olup farklı şekillerde sınayanda çok o yüzden rabbim hepimize hayırlı evlat versin kız erkek farketmez

haklısınız kız erkek farketmez tamamen yetiştirilmeyle alakalı. benim korkum yaramaz falan olması da değil aslında. hatta eşiminin aynısından bi bebek hayal etmek çok da hoşuma gidiyor sadece neden bilmiyorum sanki kızım olacak gibi bir his vardı hep içimde. yıllar önce çalıştığım tekstil fabrikasında yani evli bile değilken satıştan minik kız kıyafetleri almıştım geçen onları çıkarttım iki kız kardeşiz, bizden kalma bazı bebek eşyaları var pembe pembe falan. hayallerimde de hep istemsizce kız oluşuyordu işte. ben online oyun oynamayı çok seviyorum, şimdiki hayalim de oğlum olursa onunla oynamak :) hakkımızda hayırlısı... sağlıkla kucağıma alayım da daha çook hayal kurarım.

Okuldan bir öğretmen arkadaşım vardı 1 kızı var. Çocuk 5 6 yaşlarındaydı kadın bize dert yanıyordu ki evlat mı doğurdum kuma mı belli değil diye

Ben de kız diye şartlamıştım kendimi sonra erkek olduğunu duyunca, allahım gücüne gitmesin beni affet evladımızı hayırla sağlıkla kucağımıza almamızı nasip et diye dua edip, tövbe ettim. Beni düşündüren tek şey ya oğlumun karısı beni sevmezse, ya oğlum karısını bizden çok sever de bizi unutursa diye düşündüm Sonra dedim ki amaaaannn insani düşünceler işte, Allah hayırla sağlıkla kucaklamayı, o günleri görmeyi nasip etsin inşallah Ama sanırım sorun sadece bende, eşim diyor ki saçmalama bizi niye unutsun seni niye sevmesin diye. O fazlasıyla rahat

Dünden beri erkek olasılığı haberinden sonra hafif modum düşüktü:) ne yalan söyleyeyim hep arkadaş gibi bir kız hayal etmiştim. Bugün uyandım dedim ki “hep eleştirdiğim erkek annelerine ya da kötü yetişmiş erkek çocuklarına karşı şov yapma şansı geçti elime:)”
İzleyin bakın erkek nasıl yetiştirilir diye geziyorum sabahtan beri hahaha

eveeet aynen tabuları yıkar mıyız?

Hımm bu konuyu bilmiyorum ama doktorum gayet ilgili anlattı bu süreci bir olasılık testi dedi bunu bilerek yap dedi ultrasonda bir problem görmüyorum dedi kan sonucunla karşılaştırılacak sadece dedi
Fetal dna aslinda olunca bu 2 li 4 lu taramalara gerek yokmusta 2 li 4 lulere gonderceekler ki oda bir ticaret kapisi yada fetal e gerek yok oda bir ticaret kapisi doktorlar ve kurumlar birbirleri ile anlasmali ben ozelde perinatalog doktorum yas riskimdenden fetal da istedi aslinda 35 yas ustumde olannherkesde cikiyormus fetal i basta isteyebilirdi onada ayri odedim fetale ayri odedim

Kızlar geçen sene hamile kaldığımda hep kız bebeğim olsun istemiştim. Ve Allah nasip etmişti. Lakin 18. Haftada kaybettim bebeğimi. Şimdi sağlıklı sıhhatli olsun hepsi başımın tacı diyorum ama yine de gönül bu durmuyor. Kız bebiş istiyor Kötü tecrübe yasamama rağmen hala gönlümü durduramıyorum Kendinizi kötü hissetmeyin ki ben de hissetmeyeyim. Siz kötü hissederseniz ben de hissederim

Allahım sağlıklı sıhhatli kucağımıza almamızı, eşimizle birlikte uzun uzun yıllar bakıp büyütmeyi, onunda mutlu günlerini görmeyi, torun sevmeyi nasip etsin inşallah Alkahım sen hepimize güzel kaderler yazmış ol inşallah

Bundan sonra cinsiyet eşitliğine inanan, naif, akılcı, kuduruktan ziyade enerjisini iyi yerlere kanalize edebilen, fanatik olmayan, cool erkek nesilleri geliyor HAZIRLANIN hahahahaj
Insallah sagglikli merhametli olsunlar ogluslarimiz bende abimlerle cok ugrastim hep kinadiklarimi yasayacagim herhalde hep evlilik surecleri annemle babami cok uzduler yas farkimiz cok var 2 abimle ,abimler annemle babam maneviyat olarak hic ilgili olmadilar maddi anlamdada cok yipratillar is hayatlarinda oyuzden insallah babasina ceker oglum caliskanlik durustluk anlaminda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…