Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hayırlı olsun

Bugün kaş, bıyık için gittim. Gözümden yaşlar aktı cildim o kadar hassaslasmis ki şok oldum. Kuru olduğu içinde etkisi var sanırım.
Bende aynilarini yasadimda bana yasak koydu agdayi butun epilasyonum bosa gitti saglik olssum hormonlarda sagolsun tuyleri cikardi
Ya bişi dicektim bende 12 haftaligim sağ tarafım ağırlık var ve o ağırlık aşağı yukarı yana doğru değişiyor sizlerde de var mı yani bunun için erken değil mi
Canim nasil oluyor aksamlari iyice sag sol sertlesiuor baya gerginlesiyor ama onun disinda dikkat etmiyorum

Su gelmesi direkt anlaşılır bişi canım. Merak etme içini de ferah tut sabah ola hayrola mutlaka haber ver
Tamam canim haber veririm size yaa muhabet yogundu baya suya abandim acik havaydi tuvaletede kalkmadim 2 saat olmustu 2.5 lt su ictim insallah ondansdir 9 da alacak beni doktoe gel bakalim ihmal olmasin dedei sagolsun

Iste bilmiyorum kuzum nasil oldugunu sadece kilot tarafi islanmis esofmana gecmis agina disardan gorunuyordu baya okadar baskada akma olmadi daha doktor takip et tum gece boyunca ettim sabah kalktim baktim hic akma olmamis

teşekkür ederim

Kızlaaar soyismimiz dalgıç uyumlu olsun diye kızıma derin veya derinsu ismini koymak istiyorum sizin önerileriniz var mı baska uyumlu olabilecek

Aynı ultrasondan mı bakılıyor? Doktorum normal kontrol sorasında ense kalınlığı, burun kemiği ve kalp parlaklığına baktığını ve iyi olduğunu söyledi.. Kalkarken de ikili tarama isteyip istemediğimi sordu.
Herşeyine baktım ama yine de yaptırmak istersen yaparız dedi.Ben de gerek yok öyleyse dedim.
Ama cinsiyeti söylemedi erken dedi

Günaydın arkadaşlar ya bu oksapar iğneyi yaparken içindeki havayı çıkarıyor muyuz bide benim canım çok acıyor ya her iğneden sonra bir tur ağlıyorum her gün sizde de mi öyle ağrı morarma için ne yapmalıyım

13+1 olunca değişir be

Geçmiş olsun canm o büyük depremi görmemişsindir inşallah rabbim hiçbirinizede görmek nasip etmesin öyle bir deprem çok kötüydü

Çok teşekkür ederim

Görmez olur muyum hiç, 2020 Elazığ depreminde bekardım evimiz yıkıldı.. 6 şubat depremini de yaşadık, ve eşimin çocukluk arkadaşı, nikah şahidimiz vefat etti Eşimde Malatyalı depremde 3 hafta Adıyaman ve Malatya’da görev yaptı, bizler oradan oraya savrulduk. Allah tekrarını yaşatmasın inşallah

Kızlar ben 1 kilo daha almışım 53,5 ile başlamıştım, 55,5 um an itibariyle. 10+6 yım. Siz ne durumdasınız
İlk 3 ay iştahsızlık ve bulantılardan yiyemediğim için kilo almadım ama 13.haftaya girince bulantılar azaldı ve iştah açıldı.Bulantı gelsede yiyorum böyle giderse korkarım önceki hamileliğimden daha çok kilo alacm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…