Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Eki Görüntüle 3408673

Henüz günün bu saati olmasına rağmen 10 bin adımı tamamladık. Haftada en az 3 gün bunu yapalım gebişler :)
Ay benim de hep böyle. Zaten ayakta çalışıyorum arada merdiven de inip çıkıyorum. Ortalama 16 bin civarı oluyor günlük. Çocuk kaslı çıkacak

Tamamdir yani tam zamanında sormuşum bugünlerde daha dikkat etmeye çalışacağım

4 kız 4 erkek şu an yok mu eşitliği bozacak hanımlar yok mu arttıran

Benim de 3. Ayım doldu fakat rahmimde çok yoğun baskı hissediyorum. Sanki aşağı çekiliyor o yüzden biraz zorlanıyorum. Araştırdım 12. Ve 16. Hafta arası normalmiş bu durum, daha sonra yukarı doğru büyümeye başlayacakmış.

Eklentiler

• E95180E6-B604-4549-BB86-89772EB3A0A8.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 33
Doktoruma sordum pizza salam sucuk kokorec pismis olan her seyi yiyebilirsin dedi, gunde 2 maden suyu serbest ton baligi ye mutlaka dedi
Salam sucuk kokoreç mi? Çok farklı bir doktormuş. Ayrıca ton balığını da yüksek civa içerdiği için önermiyorlar diye biliyorum. Küçük balıklar yemek gerekiyor.

Kızlar bu arada hangi hamilelik takip uygulamasını kullanıyorsunuz? Çoğunu indirdim ama hep reklam girip duruyor diye hamilelik+ kullanıyorum şu an ben

Ay benim de hep böyle. Zaten ayakta çalışıyorum arada merdiven de inip çıkıyorum. Ortalama 16 bin civarı oluyor günlük. Çocuk kaslı çıkacak
Ahahah doktor bana yürüme dedi 3 haftadır yürümüyodum ama yeter bence artık. Düşük riskim yoktu ama temkinli çok benim doktorum. Kocamı bile yasakladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…