Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Ben de çalışıyorum aynı şekilde 3 gün çalışıyorum öğretmenim bu haftayı saymazsak son 1 hafta diye teselli buluyorum şuan

Kanama alanı yok bilmiyorlar nedenini yatıp ilaçlarımı kullanıyorum şuan doktor arıyorum medical park medicana medipol devlet hastanrlerinde muyenesine gidebileceğim doktor önerisine açığım
Ya doktor çok farketmemesi lazım, kanama alanı çok zor tespit edilen birşey dğeil aslnda canım. Çok sık da görülen birşey, çok panik yapma ama mutlaka içine sinecek kontrolleri de yaptır. Benim pembe ve kahverengi gelmişti, ilaç da verilmedi kendiliğinden geçti. İnşallah senin de öyle olacak

Yoo özel durumum da yok doktor sol tarafa yat dedikçe yatamıyorum stres oluyorum bi de Sağ tarafına yattığında da bir şey olmaz bebek korur kendini zaten ama sen yine de sola yatmaya çalış diyor
Çok ilginç ya, ben sırt üstü bile yatıyorum:) sağ tarafıma çok yatamıyorum bebeğin kafası sağda olduğu için baskı yapıp canımı yakıyor diye ama perinatolog dahil hiç önemsemediler yattığım şekli sorduğumda. Sırt üstü yatınca ana damara karın baskı yaptığı için bayılma durumu olabiliyor dedi sadece ama zaten anlarmışsın onu da.
Sonuçta sana sağa yatınca birşey olmaz demiş , aşırı stres yapmadan sırayla yatman sanki en mantıklısı

34 haftamdayım aynı şekilde sağ düz yatamıyorum yatmaya çalışıyorum nefes alamıyorum tıkanıyorum. Artık sol taraftada yatamıyorum gece 4 5den sonra dalıyorum 8 gibi kalkıyorum oğlum servisle okula gidiyo onu hazırla et derken şahtım kayıyor.az kaldı diye diye teselli ediyorum çok sıkıldım. hamileliğini özleyenlere şaşırıyorum

Yarın çok daha iyi hissedeceksin stres yapma lütfen zaten emmesi gereken bir parmak süt oyuzden gelecek stres yapıp kendini vücudunu yorma . İlk yürüyüşten sonra daha iyi hissedeceksin arkadaşım Allah analı babalı büyütsün

Gözün aydın canım. Darısı bizlere inşallah. Umarım ağrın sızın da geçer en kısa sürede. Bol ten teması öneriyorlar sütün inmesi için. İnşallah en kısa sürede senin de annelik macerana güzel anılarla tanıklık ederiz

Ben onu dr uma sordum sola yatmayı burda görmüştüm. Yüz üstü yatmada nasıl yatarsan yat rahatsız olursun zaten kötü yatamazsin dedi

Kızlar merhaba.
Kasım annelerindeydim ama sanırım bu gidişle ekim annesi olacağım
Çünkü bebeğim 3-4 hafta önden gidiyormuş. Normalde 32 haftaya gireceğim ama 35 haftalık çıkıyor
Gebelik şekeri çıktı insülin kullanıyorum. Şu an normal her şey doktorum şekerin iyiye gidiyor dedi. Ondan dolayı değil önde gitmesi diyor. Yapılı bi bebek olacakmış. Kilo almadım desem yeridir hatta veriyorum daha da. O yüzden diyetisyene yönlendirdi biraz kilo almam için
Her şeyimi hazırladım o yüzden. Erken gelme durumuna göre ne olur ne olmaz. Başına gelen duyan var mı böyle bişey kızlar

Hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inşallah da

Canım önden gitmesi erken geleceği anlamına gelmiyormuş. Sadece iri bir bebek olacağı anlamına geliyormuş. Özellikle normal doğum olacaksa ne zaman geleceği zaten hiç belli olmaz. Benim yeğenim de hep 2 3 hafta önden gidiyordu ama yine 39da doğdu normal doğdu sezaryen değil. Seninki sezaryen olacaksa 38de alır doktor muhtemelen ona göre ayarla kendini

Evet ilk kızım sezaryen olduğu için Buda mecbur öyle olacak. İnşallah vaktinde gelir 38’i görsem şükür dicem
İri bebek olduğu için rahim kaldıramazsa ağırlığı her an gelebilir fazla birşey yapma yorma kendini dedi oda. İnşallah sağol canım

Aynen bende sırt üstü yatıyorum bazen dedim dr um rahatsız olsan yatamazsın zaten duramazsın dedi

Merhaba, benimki de hep öndeydi bazen 2 bazen 3 hafta ama biz şu an 38+4’teyiz 39’da da sezaryenle alınacak (benim tercihim), beklese büyük ihtimalle 40’ı da bulurdu demişti doktorum :) yani önden gitmesi kafa ölçümü göbek çevresi filan onunla ilgili, doğum tarihini etkileyen bir şey değil genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…