Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Yok yok seninki gayet yüksek😂❤️ O teyzeler düşük göbek görmemiş.
Zaten dışarıda bile arada tutuyorum sonra bir teyze tuhaf bakınca bırakıyorum😅 Baştan belliydi çok yukarıda olmayacağı. Fakat gittikçe sarkmaya başladı🥹Annem ve ablam da aynı yapıda yani genetik herhalde. Benim ekstra şanssızlığım bu kadar aşağıda olan karnımın çok fazla büyümesi🥲
Zor tabii eğilemiyorum bile. Kalça ve bel ağrıları, kasıkta sanki spor yapmışım gibi ağrılar var 2-3 aydır. Kasılmalarla bebek çıkacak gibi hissediyorum. Gören 9 aylık sanıyor taa 6 aydan beri😅
Allah yardımcın olsun canım güç kuvvet versin

Kızlar telefonum bozulmuştu uzun bir süredir yoktum ama aklım hep buradaydı. Biz 32+2 olduk. Doğumu devlet hastanesinde yapmaya karar verdim. Gebelik şekerimiz çıkmadı çok şükür. Ama sürekli bir idrarda enfeksiyon protein uğraşıp duruyorum. kediannesibiri kediannesibiri bu arada ismimiz Ayaz Alp olacak :) Sizler nasılsınız doğum yapan falan oldumu hiç takip edemedim :)
İdrarda protein için her hangi bişey yaptı mı doktorunuz peki ilaç vs

Doktordan çıktım şimdi karaciğerle ilgili bir durum olmadığını ama bir süre ilaç kullanmamı söyledi doktor. Alerji ilacı verdi allerset diye 20 gün kullanacakmışım. kadın doğum doktoruma da sordum oda kullanabilirsin dedi. Sizde böyle bir ilaç mı kullandınız
Benim crebros idi ilacın adı bunu bilmiyorum ama kadın doğumcu da ok dediğine göre kullanın tabii, şifa olsun.
Ohoo o teyzeler benim karnımı görmesin o zaman😅 Bildiğn kasıklarımda taşıyorum
Ahh canım bayıldım sana harika görünüyorsun 🙏🧿❤️ az kaldı annesi en az 5 hafta daha tutacağız kuzuları Allah'ın izniyle biliyorsun, zordur aşağıda duruyor gerçekten ama genetikmiş bak.

Ay suwen pijama takımları daha da düşmüş kızlar almayan kaldıysa hemen koşsun. Ben biraz daha pahalıdan almışım malesef 🙈🙈
ihtiyacım vardı zaten alacaktım fakat indirim olunca abartmış olabilirim :KK70: ne gerek vardı şimdi bunu söylemenize :)) dayanamadım :)

1723820561349.png

Benim crebros idi ilacın adı bunu bilmiyorum ama kadın doğumcu da ok dediğine göre kullanın tabii, şifa olsun.

Ahh canım bayıldım sana harika görünüyorsun 🙏🧿❤️ az kaldı annesi en az 5 hafta daha tutacağız kuzuları Allah'ın izniyle biliyorsun, zordur aşağıda duruyor gerçekten ama genetikmiş bak.
çok teşekkür ederim🥹 inşallah vaktinde gelsinler de ben sık sık tuvalete gitmeye razıyım bu yer çekimine karşı koyamayan göbekle😅 5 hafta sonra burada birlikte gün sayacağız inşallah❤️

Emzirme sütyeni olarak şu ikisini aldım. Dagi olan büyük göğüsler için daha iyi olabilir diğeri biraz kaplı gibi daha da büyük gösteriyor ama o da çok rahat. Çanta olarakta Milk Moo önermiştim arkadaşım çok memnun kalmıştı şuanda da indirimde 🌸🌸
Ben bu çantanın antrasit rengini aldım. İlk görüşte büyük geldi ama ablam çok beğendi, çok kullanışlı dedi o yüzden sevdim ben de sonradan 😁 Bir de sırt çantası alacağım. Belki biraz daha küçük bir şey bakalım.

Eklentiler

• IMG_3915.jpeg
    IMG_3915.jpeg
    325,1 KB · Görüntüleme: 73
cnsu93 cnsu93 Aman sakın havuç suyu içme 😀 karpuz kavun gibi çok şekerli meyveleri direkt kes mümkünse, yine karbonhidrata da biraz dikkat et istersen. Zaten bu haftalardan sonra su azalmaya başlayacak diye biliyorum 🙏

Ya ben tam yazamamışım sende yanlış anladın sanırım. Suyum biraz çokmuş o yüzden meyve çok yiyor musun diye sordu evet dedim az ye meyveyi dedi 😌
Evet yanlış anlamışım havuç suyu bebeğin suyunu arttırıyor. Benim doktorum su az olacağına biraz fazla olsa bir şey olmaz diyordu tabii aşırı fazla olması riskli. Sen yeter ki hamur işine, tatlıya dikkat et sorun çıkmaz inşallah❤️

X