Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Karpuz mu yapti yemedigim gun yoktu hemde 2 3 dilim yiyordum sekerli olan hersey mi canim cikolata ekmek makarna tarzj mj
Ben de bir ara çok yemiştim karpuz, kayısı . Meyve ağırlıklı beslendim. Sonraki kontrolümde suyum fazla çıktı. Doktorum 1-2 hafta şekerli besinleri kesmemi söyledi. Karpuz yemedim. Meyveleri de sayılı yedim, günde 1 tane meyve falan. Zaten tatlı hiç yemedim. Sonraki kontrolde normale dönmüştü. Benim normal sınırın biraz üstüydü suyum.

Kese göründü görünmedi, kalp atışı duyuldu duyulmadı, ikili testi dörtlü testi, detaylı ultrasonu, şekerim çıktı çıkmadı derken.. Sıra geldi doğuma 🥰 Galiba ben hiç hazır değilim 🙈🙈
Aynı şeyi düşündüm bende, bi taraftan çok uzun zamandır bu süreçteyiz gibi bazen de hemen geçmiş gibi bi his🥹

Bana da su fazla dediler ertesi gün bi daha gittim korktum normal denildi. Kilo ve su ölçümü cihazdan cihaza değişiyor. Perinatoloji takibinde olduğum için devlete gidiyorum normal muayenem medipolde hepsi farklı ölçüyor o yüzden S Sehalem

Kese göründü görünmedi, kalp atışı duyuldu duyulmadı, ikili testi dörtlü testi, detaylı ultrasonu, şekerim çıktı çıkmadı derken.. Sıra geldi doğuma 🥰 Galiba ben hiç hazır değilim 🙈🙈
Bunu dün ki kontrolden sonra düşündüm. İlk gebeliğim değil ama heyecan bambaşka Ağustos nasıl gecicek bilmiyorum eylülü düşünmüyorum bile günler ağır ağır geçiyor gibi sanki bana öyle geliyor 🥺😍

Kızlar dünden beri aralıksız bacağımda kalbim atar gibi damar atıyor. Dışarıdan bakınca belli oluyor. Bacak seğirmesi yaşıyorum :KK43: bunu yaşayan oldu mu geçer mi ?
Bende oluyor uzun süre yürürsem sanırım kaslar oksijensiz solunum yapıyor laktik Asit birikiyor ondan oluyor soğuk suyla yıkayıp masaj yapınca rahatlıyor.

Kızlar ben 2 tane lohusa takımı almıştım, beyaz ve bej rengi, bir de kırmızı aldım kanamam vs olursa rahat ederim diye. Suvende çok güzel indirim var Trendyolda 150 tlde kupon veriyor. Hala almamış olanlar bir göz atabilirler 🥰🥰 Uzun süre giyeceğimiz tek şey evde böyle pijamalar olacak malum 😅
Pijama olayını hâla halletmediğim için çantamı hazırlayamıyorum 😂 Heeemen bakıyorum 💃🏻💃🏻

Ayy keske montaj icin gelip yapan yerler var ne ayip yaa okadar mobilya al gelip getirme kurma ne sacma
Pınarr çok tatlısın çok iyi kalplisin canım ya ♥️ montaj hizmete dahil değilse, kargo taşıyıcıların anlaşması bina önüne kadar oluyor. Ek ücret verirsen yukarı çıkaran oluyor.
Adamlar da haklı montaj ve taşıma ağır iş asansör yoksa birde. satıcının bu durumu açıklaması gerekir

Kızlar ben tesettürlüyüm. Sabahlık olarak bunu aldım. Siyah seçtim derleyip toplasın diye. O pudra pembeler, bebe mavileri, beyaz takımlar falan bana biraz açık geliyor iç gösterir gibi ve aşırı pijamamsı. Onlarla rahat edemem. Koyu renk her zaman daha iyidir. Şöyle derleyip toplayan bi şey iyi olur diye düşündüm açıkçası.
Güle güle kullanın inşallah 🙏🏻 bende tesettürlü olduğum için bordo ve gri renk aldım gecelikleri önden düğmeli 😊

X