Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kedisine göre değişir o aslında. Benimki çok muflu oluyor hafifliyor sanırım
Değişmez maalesef. Tüyleri onları yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyan bir mekanizma. Hiçbir kedi tıbbi sebep olmadıkça tıraş edilmemeli. Ne yazık ki maddi kaygılarla bunu yapan hekimler var. İyi bir hekim zorunlu olmadıkça tıraş etmez.

Yaa kimse ekimde doğurmuyor mu? bir tek ben mi ekim benim normal doğum gözüküyor 11 Ekimde inşallah
Benim de %99 Eylül olacak gibi görünüyor, tahmini 4-5 Ekim ama hem önde gidiyor biraz hem de sezaryen. 20-25 Eylül arası olacak gibi :) Eylül grubuna da katıldım o yüzden :)

Benim de %99 Eylül olacak gibi görünüyor, tahmini 4-5 Ekim ama hem önde gidiyor biraz hem de sezaryen. 20-25 Eylül arası olacak gibi :) Eylül grubuna da katıldım o yüzden :)
Normal doğumda bebek artık ne zaman gelmek isterse olacak benim 11 ekim gözüküyor ama erkek birde sanırım erkek bebekler daha geç doğuyormuş

Tamam teşekkür ederim bilmiyordum

Kızlar dünden beri aralıksız bacağımda kalbim atar gibi damar atıyor. Dışarıdan bakınca belli oluyor. Bacak seğirmesi yaşıyorum bunu yaşayan oldu mu geçer mi ?
Bu sabah bacak seğirmesi ile uyandım hala içten titriyor dün magnezyum 1 tane içmiştim gece 2. Yi içmeyi unuttum benimki oyuzden. Sen kullaniyormusun canm sebebi magnezyum olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…