Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kizlarrrrr bisey soracagim su fazlaligina ne yapmak lazim bana akil versenize internetten okudum psikolojim bozuldu ne kotu seyler yazmislar ya
Şekerli gıdaları meyveleri özellikle kavun karpuz gibi şeyleri kesiyorlar diye okumuştum ben de kuzum. Ama boşver internetten araştırma sen doktoruna danış en uygun yöntemi o söyleyecektir sana

Kizlar bebisimizin odasi bugun geldi. Nakliye sirketi yukari tasiyamayiz dedi cok da agirdi koliler yazik esim tek basian tasidi. Butun gun de ikimiz montaj isi ile ugrastik daha besigi bile bitiremedik ne zormus bu isler valla 3 kere dusa girdik ciktik calismaktan ter her yerimizden akti valla

Şekerli gıdaları meyveleri özellikle kavun karpuz gibi şeyleri kesiyorlar diye okumuştum ben de kuzum. Ama boşver internetten araştırma sen doktoruna danış en uygun yöntemi o söyleyecektir sana
Karpuz mu yapti yemedigim gun yoktu hemde 2 3 dilim yiyordum sekerli olan hersey mi canim cikolata ekmek makarna tarzj mj

Yaaaa neden getirmiyorlar yapmalarida lazim neden yapmiyorlar

Hanımlar bilgisi olan yazabilirmi rica etsem ? Bebeğin kafası sol kasığimda agrı yapiyor kafası sert haliyle baskı oluyor.
Bebek döndürme videolari izledim ama geneli kanala girmeyen bebişleri döndürme
Videoları. .
Doktorum masajla itekle ters yöne dedi hiç rahat hissedemedim.
Bu gibi durumda napılması gerekir hareketle yön degisimi olur mu?
28 haftadan sonra pozisyonu değişmez diyorlar.
servikal uzunluk 40 cm.
Rahimde,kasıkta olan bebeği döndürmek için napmalı?

Kızlar ben 2 tane lohusa takımı almıştım, beyaz ve bej rengi, bir de kırmızı aldım kanamam vs olursa rahat ederim diye. Suvende çok güzel indirim var Trendyolda 150 tlde kupon veriyor. Hala almamış olanlar bir göz atabilirler Uzun süre giyeceğimiz tek şey evde böyle pijamalar olacak malum

Eklentiler

• 64058411-D3CF-47E7-AE7B-44A4DA4BA28E.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 80
ben de varımm Eylül’ün ortası 38. Haftam oluyor, doktorum 38den itibaren ya da 39 gibi alıyoruz dediii

Yaa büyüyünce sizle mi ugrascam moduna giriyor kediler hareketsiz cisim oldukça hiç sorun yok bazen ayağımızı oynatsak gelip ısırmaya çalışıyor yani oynuyor ama bebek hareket edince nasıl olur bilemedim sanırim biz ogretcez haklısın evet bende hamile olduğumu öğrendiğim günden beri eşim kum değiştiriyor, eskiden ben değiştirmeyi unuttuğumda ya da işim olduğunda ne var sanki alıp atcan diyordu şimdi isyanlarda hergun kum mu değişir moduna girdi e sen hergun sifon çekmiyon mu derler adama

Emin olun hiç ilgisi yok, insanlar çok cahilce konuşuyor. Etrafımda çoğu kişinin evinde kedi köpek var (çoğunda kedi var diyebilirim) çok da güzel büyüyor çocukları. Tıraş ettirmek gibi bir şey de yapmayın lütfen hiç ilgisi yol. İç dış parazitleri tamsa kaliteli mama yiyor ve düzenli taranıyorsa hiçbir sorun olmaz. Benim de iki kedim var, heyecanla bekliyorum birlikte olacak hallerini.

Dogru sokakta yerleri yaliyorlar gerçekten traş ettirmek mantıklı emekleme döneminde
Yok hayır tıraş iyi bir seçenek değil hayvanın da psikolojisi ve fizyolojisi açısından. Parazitleri tam olduğu sürece tüylerinin bize de bebeğe de hiçbir zararı yok elini ağzına götürse bile. Lütfen tıraş çok çok zorunlu olmadıkça bir seçenek olmasın.

Kedisine göre değişir o aslında. Benimki çok muflu oluyor hafifliyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…