Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ben almadım cd eşim çekti biraz ama mesela kalbi baya uzun incelemiş oturupta izlemedim açıkcası sıkıcı olmuş biraz raporda zaten her şey normal yazıyor tek tek boyutları falan

Ben almadım cd eşim çekti biraz ama mesela kalbi baya uzun incelemiş oturupta izlemedim açıkcası sıkıcı olmuş biraz raporda zaten her şey normal yazıyor tek tek boyutları falan
Sıkıcı olmuş biraz dkgmg ay bilemedim üniversite hastanelerinin ultrasonları nasıldır ki acep

Sıkıcı olmuş biraz dkgmg ay bilemedim üniversite hastanelerinin ultrasonları nasıldır ki acep
Bilmiyorum onu ama ücrette yüksekmiş sizin neden öyle bizim burda bin lira bile değil ücreti özel muayene değil bide üniversite de diyorsun 5500 yapıyır ben özele gittim 3800 ödedim

CD vermiyorlar burda resim verirlerse opup basina koyuyorsun
tr de ozel hastane cok olunca ozel muamele daha fazla oluyor sanirim.. bence gerek yok zaten bir suru bebeklik fotolari olacak dogunca. geri donup detayli ultrason cd si izlemez kimse ama mesela guzel cikmis bir tane ultrason resmi olabilir ileriki haftalarda. o da yok genelde burda ama eksikligini hissetmiyorsun

Bende anlamadım ki yarın başka Bi doktora git cem bakkalın o ne dicek
Kesinle iyi tecrübeli bi doktora git. Riskli durumu yönetebilen doktorsa tercih et özellikle. Bana da iyi doktor diye gittiklerim hicbir önlem almıyordu bekliyordu sacmalık yani. Düşük başlamış olabilir diye beklemek en saçma şey. Müdahale etmeyen bi doktorsa hemen baska doktora yönel. Yani herşeye çözüm var. İğne yapılıyır ilaç veriliyor sık kontrollere cagırıyor farklı farklı tonlarca çözüm var. Güzel bir doktor süreci eminim başarılı yürütecektir. Gönlünü ferah tut. Benimde dün vajina agzına agrı girince biraz arastırtırdım yalancı dogum sancısı diye geciyormus. 22.24. Haftada baslayabşliyormus hatta 16.haftada bile nadiren baslayabiliyormus. Yani bu sancılar normal gibi yazıyordu. Ama kesinlikle bi müdahalede bulunacak bi doktora mutlaka git.

Bilmiyorum onu ama ücrette yüksekmiş sizin neden öyle bizim burda bin lira bile değil ücreti özel muayene değil bide üniversite de diyorsun 5500 yapıyır ben özele gittim 3800 ödedim
Ben ilk aradığımda 3500 dediler. Şimdi eş girebiliyor mu diye bi ariyim dedim orda +2000 de muayene dediler ilk başta söylememişlerdi. Fazla geldi bana da. Ha ultrasonu çok kalitelidir doktor da işinin en iyisidir verilir ama gerek var mı şu an bilemedim. Şu radyolog Ali bey var bu gruptan da 2 kişi gidecekti, her şeyi görüyor diyorlar çok ilgileniyormuş falan onu da bi düşümdüm şimdi

Bence tecrübeliyse git canım ona önemli olan tecrübeli olması radyolog diye düşünme çoğu gebe ona gidiyorsa işin piri olmuştur önemli olan da tek tek incelemesi cd falan önemsiz gerçekten

Ben daha 1 tane aldim 2/3 tane daha alayim bari

Mantıken detaylı zaten Bi çeşit muayene olduğu için muayene almamaları lazım, bana CD vermediler buda doktordan doktora değişiyor sanırım ben genel kendi doktoruma muayene gitmiştim renkli olanları bana, verecekmisiniz diye sordum bizde renkli çıkmıyor isterseniz mailinize atarız diyip o günün videolarını atmıştı doktorum. Detaylıyı da kendi doktoruma gittim baktı kisti gördü beni peritanaloga yönlendirdi benden hiç ücret almadı bir ay dolmasına rağmen, yönlendirdiği doktora gittim ona da 2200 ödedim. Bide bilmiyorum yine doktora göre değişir mi çokta görüp anlayabilecek Birşey değil detaylı doktor bakıyor ama biz zor anlarız yani o yüzden CD lik pek durum yok. Yüzü için işte en fazla maile atarlar elden vermiyorlarsa. Benim peritanalog bana gerçek fotoğraf oluyor ya kağıt o şekil de verdi ultrason kağıdını normal ultrason gibi böyle yumuşak kağıttan değildi yani

Allah korusun bi kist vs görülürse radyolog bi şey yapamıyor mu o zaman o da mı perinatologa yönlendiriyor

Canım hemen kötü şeyler düşünme yani madem düşük eylemi gerçekleşiyor öyle deyip hasta eve mi yollanir o an biseyler yapması gerekirdi çok daha iyi alanında uzman bı doktora git böyle bı durumda yani tek bir doktorun sözüyle hareket etme şuan seni bu sözleriyle iki kat strese sokup zaten düşmesine zemin hazırlıyor gibi bu nasıl doktor böyle. İnşallah güzel düşün kötü olmayacak yani şöyle diyelim gerçekten kötü bir durum var en azından o bebeği 7ci aya kadar tutmaya çalışır müdahale eder iyi bı doktor

Antalya da detaylı ultrasona giden oldu mu aranızda kızlar? Doktor bana bi yer önerdi ama henüz arayıp bilgi almadim

Allah korusun bi kist vs görülürse radyolog bi şey yapamıyor mu o zaman o da mı perinatologa yönlendiriyor
Radyalog nedir bilmiyorum ama korkma geçiyor bu tarz şeyler, ki sende ve diğer arkadaşlarda çıkacağını sanmam ben baya erken girdim detaylıya ondan olduğunu düşünüyorum peritanaloga gittiğimde kist gitmişti bile yoktu herşeyi çok iyiydi arada Bi hafta vardı bide bir hafta da gitmişti . Zaten kendi doktorum sen belki gidene kadar gitmiş bile olur demişti bana gerçekten de öyle oldu ama yine de git başka Bi göz de görsün demişti öyle iki kere detaylı yaptım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…