Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Eşime ameliyat kararı çıktı kızlar. 2 hafta sonra sol testisi alınacak. Patoloji sonucuna göre sürecin seyrine karar verilecek. Dualarınızı esirgemeyin, temiz gelsin sonuçlar inşallah.
Çok geçmiş olsun balım, Rabbim güzel sonuçlarla karşılaştırsın inşallah tez şifalar versin

Canım 19 dan beri kasıla kasıla bir hal oldum 27 nin icindeyim napicaz biz böyle çok kötü bi durum psikolojim bozuldu
Vajinadada agrı oluyor mu ben bugun yıne hastaneye gıttım doktor bana vucudun bebegi atmaya çalışıyor dedi çok üzgünüm yarın başka özel Bi doktora gidecem bakalım belki yatışımı yaparlar

Vajinadada agrı oluyor mu ben bugun yıne hastaneye gıttım doktor bana vucudun bebegi atmaya çalışıyor dedi çok üzgünüm yarın başka özel Bi doktora gidecem bakalım belki yatışımı yaparlar
Yaa o nasil bir tabirdir. Sana nasıl panik yaptirdigini tahmin edebiliyorum. Neye dayanarak bunu söyledi. Hayır bi kasılma bisey varsa da guzellikle söylenir. Vücut bebeği atmaya çalışıyor ne demek. Tedavi uygulanir. Fitil kullanirsin serum verilir gerekirse rahim ağzına dikiş atılır. Bebek vücuttan bebeği atmak istiyor demesi çok saçma her ne ise önlem ve tedavi lazım. Hiç canını sıkma güzel bi doktora git kafandaki tüm soruları sor. Allahin izniyle önlem alınıp hicbirsey olmaz.

Ay o ne saçma tabirmiş ya. Öyle olsa bile böyle mi söylenir. İnşallah içini rahatlatan iyi bi doktor bulursun canım.

Gerçekten şöyle dan dun konuşan doktorlar yok mu beddua edesim geliyor bu senin işin olabilir ama karşındaki insan biraz vicdan be hayır şimdiye kadar neler neler olmuşda sağlıklı doğum yapan milyonlarca kadın var illaki çözümü vardır ya da anlattığı gibi değildir iğneyle çözülebilecektir ilk haftalarda da kanama olduğu zaman vücut bebeği atmaya çalışıyordu ne verdiler fitil bununda çözümü vardır illaki sen gönlünü ferah tut canım hayırlı haberler al inşallah

Neye istinaden doktor bunu söyledi. Bu akşam benimde vajinama bi 30 sn agrı girdi gecti.

Yaaa ne güzel adınız var :) hemen listeme ekliyorum . Hiç bir şeyleri hazır olmadığı gibi isimleri de hazır değil
Çok güler yüzlüyüm valla ama çok hırçınım bazen sakin deniz gibi adımı tam yaşıyorum ona göre koy Valla savaş olmadan salgın olmadan hayırlısıyla zamanında sağlıklı doğum yapalım da isim zaten buluruz

Kızlar demin vajina agzım bir kasıldı 30-60 sn sonrada geçti. Yok böyle bir acı. Azcık bagırttı. Böyle

Progestan kullanıyorum rahım agzı kapalı dedıler ama 1 hafta once kasılmalarım m başladı gıttım bana öyle söyledi. Dün akşam sabaha kadar sancım vardı bugun yıne gıttım düşük başlamış olabilir dedı çok kötü oldum bebegı içimde Bi hareketli ki anlatamm

Doğum sancısı gibi mi sancılarınız? Siz deneyimlisiniz ordan ayırt edebilirsiniz belki. Muhakkak başka bir doktora da görünün, fikir alın bence. Allah şifa versin, zamanında sağlıkla doğsun umarım evladınız

Evet bu sancılarım 9. ayımda olması gereken sancılara benzıyor ama progestan başladığımda bir hafta once azalmişti kasılmaların dun sancım oldu bugun gıttım herseyi hazırlıklı olun dedı dedim belki gazdan olabilir mi dedi yok yavas yavaş düşük eylem gerçekleşiyor

Allah korusun ya, bize de haber verin mutlaka

Aminn Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…