Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Hanımlarr karartmalı perde alacak mısınız ya da şimdiden kullanan var mı? Arkadaşım çok faydasını görmüştü bebeğinde
Renkli fon alsak karartmaz mı ki? AltındaÅ Tekstil Keten Fon Perde Ekstrafor Büzgülü (PÄ°LESÄ°Z) Tek Kanat ÃaÄla Kt-30 Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunlar nasıl olur ki? Perde alan olursa haber etsin. Tül de lazım tabi. Perdeciler pahalı mı yapar acaba. Benim odanın penceresi ufak ve kalorifer var. Kısa perde yaptırıcam.

Hanımlarr karartmalı perde alacak mısınız ya da şimdiden kullanan var mı? Arkadaşım çok faydasını görmüştü bebeğinde
Ben kullanıyorum hem kendi odamda hem kızımın odasında çünkü bir ara çok erken kalkıyordu güneş doğdu diye 5te falan. ışığı görünce uyaniyorlar

Ben kullanıyorum şuan bizim odaya sabahtan vuruyor güneş 11 e kadar sonra dönüyor o yüzden kullanıyoruz bizimde uyku kalitemizi artırdı bebeğinkini kesin artırır gün içinde

Ä°.D Ä°pek Dokuma Perde Fon Perde Blackout GüneÅlik IÅık Geçirmez Siyah Fiyatı - Trendyol şunlardan baktım ben. Yanımızda perdeci var bi sorarım da ne kadar olacağını

Beni. Perde in rengi bordo tamamen karanlık yapmıyor ama baya loş ışık oluyor güneş olunca etraf kırmızı renk oluyor

Ben de heves ediyorum pançolara ama seneye 6-8 aylık olacaklar heralde panço diyemezler. Sonraki sene ayaklanınca giydiririz. Tam da bilmiyorum da gerçi
Yok kiz benim arkadasimin oglu 10 aylikti yurumuyodu iyi oluyo giydiriyodu pancoyu oturtuyodu sezlonga . Miss ver eline bi havuc kirt kirt takilsin poncik . Zaten ek gidaya gecmis oluyoruz ama bence en guzel sadece emerken hic dert yok tasa yok

Bu da çok siyah ya. Çocuk odasına bu kadar siyah almam. Renkli fon alırım onla kapatırım. Benim kendi odamda var karartma perdesi. Zaten yanımızda yatacağı için ilk etapta çok gerek olmaz heralde
Yatak odası için diyorum ben de aynen bizde yok sabahın ilk ışıkları direkt gözümüze doğuyor kfkgk bizimki boydan boya maalesef bi bakcam

Selam kızlar ne yapıyorsunuz ? Hamilelik nasıl geçiyor, benim gibi bulantıları geçenler var mı çok şükür oğlum şimdiye kadar kusma yaşatmadı bana, bulantılar da 100de 80-90 geçti bi soru soracaktım, ben az önce makarnaya sarımsaklı yoğurt döküp de yedim bolca, ondan sonra bebeğimin hareketleri çoğaldı , diyorum acaba rahatsız mı oldu tattan

Bunlari almistim yaz basi yani ogrendigimde diyim . Son ikisi zara ama magazan aldim nete hic dusmedi . Hepsi 1 yas sonrasi Kumraladamavituna1

Eklentiler

• IMG_8161.jpeg
    97,7 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_8158.jpeg
    296,6 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_8159.jpeg
    113,4 KB · Görüntüleme: 44
Bunlarda netten almisti

Eklentiler

• IMG_8146.jpeg
    329,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_8147.jpeg
    280,1 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_8163.jpeg
    184,6 KB · Görüntüleme: 112
Yok bence sevdiği için hareketlenmiştir hani tatlı bir şey yediğimizdede hareketleniyorlar ya ondandır ama benimki şuan tepik show yapıyor öyle normal kahvaltı yapmıştım sadece saati bence ondan bide ne zaman eşime karnıma dokundursam duruyor şuan eşim dışarı çıktı içerde dans ediyor resmen neden böyle ya bu bebe babasına mı tripli

Ayy resmen aynı şeyleri yaşıyoruzz biz deinanır mısınız babası evde olunca öyle uslu kii evde olmayınca çok hareketli, babası dokununca hiç tık olmuyor, ama çok şükür tesadüfen 1-2 defa hiss etti o da sabahları artık bebeğim uyandırıyor beni, sabahları çok hareketli oluyor midem boş olduğunda falan ama o hareket ettikçe de huzur buluyorum

Bu da çok siyah ya. Çocuk odasına bu kadar siyah almam. Renkli fon alırım onla kapatırım. Benim kendi odamda var karartma perdesi. Zaten yanımızda yatacağı için ilk etapta çok gerek olmaz heralde
ikeadan aldim ben cocuk odasina hic isik gecirmiyor rengi de sari. bebekken almadim zaten farkinda degiller gece gunduzun

Eklentiler

• image.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 103
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…