Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Progestan kullanıyorum rahım agzı kapalı dedıler ama 1 hafta once kasılmalarım m başladı gıttım bana öyle söyledi. Dün akşam sabaha kadar sancım vardı bugun yıne gıttım düşük başlamış olabilir dedı çok kötü oldum bebegı içimde Bi hareketli ki anlatamm😥
Bak acilen doktorunu degistir doğum başlamış şekilde bile serumla igne ile doğum durduruluyor. Bebeğin icerde hareket ediyor hala sağlıklı hareket etmesi çok güzel bence. Evde kullanım için de magnezyum veriliyor. Sen hangi şehirdesin ilçe hastanesine falan gittiysen oradakiler pek bilgili olmuyor yarin daha profesyonel bi doktora git. Bak bu haftalara kadar gelmişsin gerekirse yarın 3 doktora git. O doktorun da dediklerini aklından çıkar lütfen. Bebeğine inşallah hicbjsey olmayacak dualarımız seninle lütfen bizi de haberdar et. Gerçekten hangi şehirde de olduğunu merak ettim. Kadin doğum acıli olan bir sehir mi onu merak ettim

Vajinadada agrı oluyor mu ben bugun yıne hastaneye gıttım doktor bana vucudun bebegi atmaya çalışıyor dedi çok üzgünüm yarın başka özel Bi doktora gidecem bakalım belki yatışımı yaparlar
Ya cok gecmis olsun , insallah oyle bisey yoktur ya da onlem alabilirler 🙏🏻

Canlarım bu mağazada 4 al 3 öde var. Müslin örtü boyutları da baya büyük 100x120. Bir bakın derim. Ben şunları aldım.

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-03-07-32-29-528_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-03-07-32-29-528_trendyol.com.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 63
Kiz bu kadar muslin lazim olacak mi 🙈
Müslin örtü çok alın diyorlar ya her yere örtüyormuşsun. Çocuğun yatacağı yere, üstüne, pusete , bebek arabasına, ana kucağına vs. Kundak falan da yapıluyormuş Ondan aldım valla. Daha önce de almıştım cigitten 😅 daha bunlar ne ki 😅 ben de daha çok var.

Progestan kullanıyorum rahım agzı kapalı dedıler ama 1 hafta once kasılmalarım m başladı gıttım bana öyle söyledi. Dün akşam sabaha kadar sancım vardı bugun yıne gıttım düşük başlamış olabilir dedı çok kötü oldum bebegı içimde Bi hareketli ki anlatamm😥
Ay canım benim geçmiş olsun acilen bu uzmana daha git. Hiçbir şey olmayacak inşallah bebeğini sağlıkla alacaksın kucağına

Canımlar hastaneyi tekrar bi aradım. Detaylı ultrason 3500 + 2000 de muayene ücreti veriyomuşuz. CD vs veriliyor mu dedim verilmiyor rapor veriliyor sadece dedi. Baktığım yerlerde hep çocuğun fotoğraflarının videolarının olduğu cd veriliyordu. Şimdi bu tabii bi fotoğraf çekimi değil ama bebişi en detaylı göreceğimiz yer sonuçta vermeleri iyi olmaz mı, başka doktor mu baksam ne diyosunuz?

Kızının ayakkabısını severim ya 🩷
Ben bugün gittim dr Ali ipek e. Gayet bilgili ve açıklayıcı bir muayeneydi. Yarım saat 40 dk kadar sürdü. Her şey yolunda çok şükür 🙌 sata göre 20+5 ama muayeneye göre 21+3 müş kızçem 🥹 398 gram 🥹
aydodo aydodo senden de çıkınca yorum bekliyorum 🥲 Ali İpek CD vs veriyor mu? Eşi alıyorlar mı bi de içeri özel muayenehane gerçi alıyodur ama sorayım yine de

Canımlar hastaneyi tekrar bi aradım. Detaylı ultrason 3500 + 2000 de muayene ücreti veriyomuşuz. CD vs veriliyor mu dedim verilmiyor rapor veriliyor sadece dedi. Baktığım yerlerde hep çocuğun fotoğraflarının videolarının olduğu cd veriliyordu. Şimdi bu tabii bi fotoğraf çekimi değil ama bebişi en detaylı göreceğimiz yer sonuçta vermeleri iyi olmaz mı, başka doktor mu baksam ne diyosunuz?
Bence doktorun peritinalog olması ya da ne kadar detaylı incelemesine bak. Kızımda CD verdiler daha bir kere açmadık 😁 izlemiş olsam bile zaten 4 ay sonra kucağında olacak. İzmir’de gittim öylesine doktor tavsiye etti diye 20 dakika sürmedi. Haftaya İstanbul’da gideceğim için içim rahat parmaklarının her bir detayına bakarken İzmir’de elleri burda diyip geçiştirdi. Zaten son aylarda normal ultrasonda da yüzü o kadar net görünüyor ki

Bence doktorun peritinalog olması ya da ne kadar detaylı incelemesine bak. Kızımda CD verdiler daha bir kere açmadık 😁 izlemiş olsam bile zaten 4 ay sonra kucağında olacak. İzmir’de gittim öylesine doktor tavsiye etti diye 20 dakika sürmedi. Haftaya İstanbul’da gideceğim için içim rahat parmaklarının her bir detayına bakarken İzmir’de elleri burda diyip geçiştirdi. Zaten son aylarda normal ultrasonda da yüzü o kadar net görünüyor ki
Üniversite hastanesi ya bi de sanki cihazları çok gelişmiş gelmiyor gözüme ya bilemedim :/ pek yorum da bulamadım burada falan ondan emin olamıyorum

X