Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Benim bunun içim yıllardır uyguladığım bir yöntem var. O da hakiki sarı kantaron yağını malum bölgeye pamukla iyice sürmek. Hatta vaziyet daha kötüyse kulak çöpü ile daha içeri bile sürmek. Oradaki yanmayı, acıyı, varsa hemoroid sızısını anında alıyor. Çok hızlı bir iyileşme sağlıyor defalarca kez tecrübe ettim. Bağırsaklar için de varsa doğal zeytinyağından akşam 1 kaşık, yatmadan önce bir kaşık yutmak. Şu süreçte biraz mide bulandırıcı ama kusmalara razıyım demişsin zaten sen de Daha bu hafta içi oturamaz duruma gelmişken uyguladım anında düzeldi canım bence dene.

Hiç törpünün bu kadar kullanışlı olacağını düşünmemiştim haklısın galiba

Öyle düşünme paniklemeden yeniden gidersin. Tekrar gün verdiler mi bu arada
Beni peritanaloga yönlendirdi doktorum oda görsün dedi ama oda aynı şeyi söyler muhtemelen belki de ona gidene kadar geçmiş bile olabilir dedi haftaya 20+5 de tekrar gidicem yine erken olur mu bilmiyorum

Beni peritanaloga yönlendirdi doktorum oda görsün dedi ama oda aynı şeyi söyler muhtemelen belki de ona gidene kadar geçmiş bile olabilir dedi haftaya 20+5 de tekrar gidicem yine erken olur mu bilmiyorum
Bana da 20+3e verdiler gününü insallah erken değildir.

Geçmiş olsun eğer ki özel hastane ise doktora mesaj yazın arayın gelmeme gerek var mı o kadar çabuk etkilenir mi diye sorun Allahın izni ile birşey olmamıştır inşallah

Valla hepsini yapacak durumdayım yürüyemiyorum artık çok kötüyüm gerçekten

Bana da 20+3e verdiler gününü insallah erken değildir.
Zaten internette 18/ 22 arası deniyordu aslında gittiğimde yanş tarih erken değil işte demek oturmayan şeyler oluyor parlaklık gibi kist gibi ilerleyen aylarda gidiyor birşeyi ne kadar erken yaparsak o kadar çabuk öğreniyoruz maalesef mesela 22. Haftada yapmak en güzeli detaylıyı

Mide bulantisiyla bogusurken , mide yanmasinin da eklenmesi umarim gecicidir cunku cok rahatsiz edici.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…