Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bende dusunuyorum bunu. Kanama varsa artirirabilir diye ama kanama neden oluyo aceba. Yarina randevu aldim insallah guzel seyler duyarim
Kanamanın birçok farklı nedeni oluyor hatta bazen sebebini bile doktorlar bilemeyebiliyor. Kanama dikkat edilmesi ve önlem alınması gereken bi durum. Doktorunuzun tavsiyesi olur mutlaka

4-5 gündür çıkmıyordum, bu akşam ilaçla çıktım ama hiçbir değişiklik yok. Bebekten olduğunu sanmıyorum bu şişkinliğin, komple üst vücudum bitmiş durumda ağrıdan
yararlı bakteriler kullan istersen hamilelikte bir zararında yok enrtogermina aldık biz hem cocuga hem kendimize bagısıklık güçlendirr bagırsakleı duzene sokar, doktoruna sor istersen.4-5 gün cok uzun bir süre aslında.

Valla anliyorum seni cok iyi gecen hafta iki kere ayagim kaydi dusuyodum . Ama dusmus kadar korktum aklim cikti. Kastim kendimi tutundum bacaklarim et kesti ayyy allah gostermesin bise olmasa da korkusu yetiyor insana.

Günaydınlar. ben aşırı derece de el uyuşması ve ağrısı yaşıyorum . karpal tünel de diyebiliriz ama ben ne yapacağım çok berbat bi kremim vardı ama hamileler kullanamıyormuş. doğal yollardan ne sürebilirim ki . bide aşırı şişmiş uyuşan elim davul gibi olmuş. ayrıca dün bugün hiç bebeği hissetmedim . kötü düşünüp dile getirmiyorum . boş kuruntu yapmak istemiyorum ama niye hissetmiyorum ki

Ama işte randevu bulmak da çok zor mesela o hafta da hemen yüzünü görmek istiyorum artık ertelemek istemedim. Zaten hastane tarih sormadı bana 2 seçenek sundu birini söyledim daha da 1 ay yerimiz yok dedi.

Kayısı çayı yasak galiba, yarın alayım bi activia çok kötüyüm ya
Activia shot olanı içiyorum ben haftada 3-4 kez, ara sıra da yoğurdunu yiyorum. böyle böyle toparladık ama 1 ay önce ben de böyle kıvrandım , çok geçmiş olsun. Doktor da shot olanı önerdi bu arada. Bitki çayları tavsiye etmiyorum dedi.

Hissetmeye baslamanin da boyle dezavantajlari var sanirim hangisi iyi bilemedim. Senin skintini cok kisi yasiyo sanirim bi yerlerde daha okudum forumda. Doktor biseyler demis gecmis . Beslenme de etkiliymis bi arama kismina yazsana bulursun belki.

daha çok minik oldukları için ben de her gün hissetmiyorum sadece güçlü hareket ettiğinde hissediyorum. hemen kuruntu yaparsak bu dönemde kafayı yeriz. her gün hissetme olayı 5. ayın ortalarında oturur sanırım.

evet bende üzerinde durup dile getirmemiştim ama insan tedirgin oluyor dediğin gibi muhtemelen her hareketi hissetmiyoruz henüz

Hissetmeye baslamanin da boyle dezavantajlari var sanirim hangisi iyi bilemedim. Senin skintini cok kisi yasiyo sanirim bi yerlerde daha okudum forumda. Doktor biseyler demis gecmis . Beslenme de etkiliymis bi arama kismina yazsana bulursun belki.
evet ya bu seferde neden hissetmiyorum diyoruz bakayım canım hmen sağol

Canım 24. Haftaya kadar bebeğin hareketleri düzenli hissedilmez zaten kendine hemen kötüyü düşündürtme doktor bu elin için bir şey önermemiş miydi

Canım 24. Haftaya kadar bebeğin hareketleri düzenli hissedilmez zaten kendine hemen kötüyü düşündürtme doktor bu elin için bir şey önermemiş miydi
yok canım doktora ben demedim bunu hiç. zaten magnezyum kullanıyorum .gebelikten öncede yaşamış teşhis almıştım ama geçmişti gbelikte tekrar başladı. el bilekliğim var demirli onu takıyorum biraz işe yarıyor dün gece takmadım o kadar şişmiş ki ağrı ve uyuşmayla uyandım gece 4te. kontrol zamanı söyleyeceğim doktoruma da

sabah uyandım, tekme yok (yaklaşık 45 dk) ve endişelendim şu an:/
normal olmayan biziz kesin de, gel anlat onu işte kalbine
bende neredeyse 2 gündür yok allahtan çok takıntılı biri değilim yoksa şuan doktorumdaydım sabredeceğim . konuşuyorum kızımla hadi amaaa bi kerecikkk diye ama söz dinlemiyor babası kılıklı

bende neredeyse 2 gündür yok allahtan çok takıntılı biri değilim yoksa şuan doktorumdaydım sabredeceğim . konuşuyorum kızımla hadi amaaa bi kerecikkk diye ama söz dinlemiyor babası kılıklı
bak bu kadar stres, mide sorunu, el şişmesi, uyuşması vs. sonunda gidip hepsi babaya çekecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…